رضا حدادیان؛ وارد بازی‌های ناسالم نمی‌شویم

حرف آنلاین: مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص اشتباهات سریالی داوران در بیانیه‌ای تاکید کرد که ما دوست نداریم وارد بازی‌های خارج از فضای سالم ورزش شده و امتیازات ناپاک جمع‌آوری کنیم.
  • متن بیانیه مالک باشگاه نساجی مازندران با نسبت به اشتباهات سریالی داوران علیه تیمش واکنش به شرح زیر است.

بسه‌تعالی| در سال‌های اخیر همواره گفته‌اند و شنیده‌ایم که اشتباه داوری جزیی از فوتبال است اما به‌نظر می‌رسد برای تیم پرطرفدار نساجی مازندران فوتبال جزیی از اشتباهات داوری شده باشد!

 

سه هفته پشت سرهم اشتباهات سریالی علیه تیم نساجی، هیچ توجیهی ندارد. جلوی تیم مدعی حق‌مان خورده می‌شود، در خانه خودمان در ورزشگاه شهید وطنی حق‌مان پایمال می‌شود و جلوی تیم بدون طرفدار هم حق‌مان فنا می‌شود.

 

به‌راستی جواب قانع‌کننده‌ای دارید؟

 

مگر ما و هواداران نساجی مازندران جای چه تیمی، کسی یا کسانی را تنگ کرده‌ایم؟ جرم ما چیست؟ گناه ما این است که دوست نداریم وارد بازی‌های خارج از فضای سالم ورزش شده و امتیازات ناپاک جمع‌آوری کنیم؟

در این چند سال به‌عنوان بخش خصوصی روی پای خودمان ایستاده، پاک و سلامت هم کار کرده‌ایم. نه وارد این جریانات می‌شویم که شب‌نامه بنویسیم و داوران را تحت فشار بگذاریم و نه کارهای خارج از عرف انجام بدهیم.

تکرار می‌کنم اگر جای تیمی یا کسی را تنگ کرده‌ایم، بگویند تا از تیمداری انصراف بدهیم تا جا برای برخی بازتر شود!

چرا با احساسات میلیونی هواداران نساجی مازندران بازی می‌کنید؟ امروز که این مسائل و موارد را فریاد می‌زنیم، بدانید که خسته شده‌ایم اما خودمان را برای یک هدف بزرگ آماده کرده‌ایم و از همین لحظه با تمام وجود، خودمان را برای مبارزه با این بی‌عدالتی در فوتبال آماده می‌کنیم. کوتاه هم نخواهیم آمد و این بساط باید به‌زودی جمع شود.

فوتبال جای افراد پاک و سالم است و جا باید برای ناپاکان در این فوتبال تنگ شود. به‌شخصه تا لحظه‌ای هم که توان داشته باشم، تلاش می‌کنم تا دستاوردی پاک داشته باشم و در این راه دست تک‌تک افراد سلامت و بااخلاق جامعه فوتبال را می‌فشارم./رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی مازندران