100 طرح هادی در روستاهای بابل اجرایی شد

حرف آنلاین: فرماندار ویژه بابل از افتتاح دو مدرسه پنج‌کلاسه و ۶کلاسه با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان و افتتاح طرح هادی روستایی لنگور با اعتبار بیش از ۲میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

قاسم عزیززاده گرجی در مراسم افتتاحیه طرح های هفتمین روز از هفته دولت از اجرای ۱۰۰ طرح هادی در روستاهای بابل خبر داد و افزود: از آنجایی که توسعه زیرساخت‌های روستایی زمینه رونق را فراهم می‌کند مردم روستا نیز در اجرای طرح هادی همکاری می‌کنند.

وی با اشاره به توجه دولت سیزدهم برای توسعه زیرساخت‌های روستاها افزود: دولت با مردمی‌سازی برنامه‌های خود به شتاب فرایند تکمیل این طرح‌ها کمک می‌کند.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه در هفته دولت امسال سه طرح هادی روستایی با اعتبار نزدیک به ۷میلیارد تومان به افتتاح و بهره‌برداری رسید، عنوان کرد: طرح‌های هادی با اولویت طرح‌های نیمه‌کاره با درصد پیشرفت بالا در دستور کار قرار دارد.

عزیززاده گرجی خاطرنشان کرد: همزمان با هفتمین روز از هفته گرامیداشت دولت سه طرح زیرساختی و آموزشی در بابل افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

فرماندار ویژه بابل تاکید کرد: بهره‌برداری از مدرسه پنج‌کلاسه با ۵میلیارد تومان اعتبار و همچنین کلنگ‌زنی دبستان ۶کلاسه با ۷۰۰مترمربع با اعتبار ۶میلیارد تومان و افتتاح طرح هادی روستایی لنگور با دو میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان اعتبار به طول ۶۰۰ مترمربع از جمله سه طرحی بود که امروز به بهره‌برداری رسید.