میثم معافی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران شد

میثم معافی به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران منصوب و معارفه شد.

به گزارش حرف آنلاین، میثم معافی که تا پیش از این معاون کمیته امداد مازندران بود، امروز به عنوان مدیرکل معارفه و حجت الاسلام بشیر عالیشاه نیز در این مراسم تودیع شد.

آیت الله محمدی لائینی در این جلسه با بیان اینکه، فضای انقلابی، جهادی و جوانی در نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) جاری و ساری باشد، گفت:️دشمنان می‌خواهند کرامت ما را بشکنند در حالی که ما کرامت خود را مدیون خانواده‌ای هستیم که شکستنی نیستند، ما در پناه اهل بیت (ع) باقی می‌مانیم.

ن️ماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه یکی از مصادیق روشن جهاد، خدمتی است که به مردم ارائه می‌شود، تصریح کرد:  فردی که مسئول شد باید به خواب سبک قناعت کند، باید با نوم یا خواب سنگین خداحافظی کند؛ حجت الاسلام بشیر عالیشاه نیز در مدت سه سال اخیر اینگونه بود.

به گفته وی، اگر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی از روحیه انقلابی خالی شوند هیچ کاری از آنها برنمی‌آید، ما نیاز به روحیه جهادی و انقلابی داریم. وی خطاب به مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره)] نیز گفت: فضای انقلابی، جهادی و جوانی باید در این نهاد جاری و ساری باشد، مهمترین آسیب این است که فضای یک دستگاه از انقلاب فاصله بگیرد؛ این چیزی است که شهدا نمی‌بخشند و این چیزی است که متعلق به شهداست. هر روز دشمن جنگی را آغاز می‌کند، اگر شهدای دفاع مقدس تا اغتشاشات نبودند ما هیچ نداشتیم، خدا نکند ارزش‌های دینی، حجاب و عفاف در دستگاه‌های اجرایی کمرنگ باشد و ضعیف دیده شود، البته ممکن است دستگاه‌های نظارتی ما خیلی کارآمد نباشند اما یقین بدانید که انقلاب ما یک باطن قوی دارد، اگر با انقلاب همراه نباشید باطن انقلاب شما را حذف خواهد کرد.

آیت الله محمدی لائینی️ افزود: مدیرکل جدید این نهاد باید دغدغه‌مند باشد، کوتاهی به معیشت و فرهنگ مددجویان جایز نیست، خدا این قشر را دوست دارد، هر کسی که اینها را حمایت کند را نیز دوست خواهد داشت، دولت انقلابی شبانه‌روز در حال دویدن است و دشمنان نیز در حال دویدن هستند اما برد با انقلاب اسلامی است.