موفقیت تیم کشتی مالک اشتر بابل در لیگ دسته یک بدون حمایت مالی

حرف آنلاین: مربی تیم کشتی مالک اشتر بابل گفت: تیم ما در مرحله گروهی مسابقه لیگ دسته یک کشور به همراه تیم تاکستان قزوین به مرحله دوم صعود کرده، امیدواریم در مرحله یک هشتم کشتی‌های خوبی بگیریم‌، البته باشگاه بدون اسپانسر و حمایت مالی کار را پیش برد.

هادی خیری نیا در گفت‌وگویی با بیان اینکه امسال بعد از وقفه ۶ساله لیگ کشتی دسته یک کشور دوباره برگزار شد، اظهار کرد: در مسابقات سهمیه اول میتوانیم از سه سهمیه بزرگسالان استفاده کنیم و مابقی سهمیه در بخش جوانان است.

 

وی با بیان اینکه با برگزاری این مسابقه را پشتوانه‌سازی صورت میگیرد، عنوان کرد: اعضای تیم ما در لیگ دسته اول کشور بومی بودند، کشتی‌گیران جوان خوب کشتی گرفتند.

 

خیری نیا همچنین افزود: باشگاه در بحث مالی اسپانسر خاصی نداشت و هزینه شخصی خودش را انجام داد، از مسئولان شهر انتظار داریم در بحث ورزش برنامه‌ریزی شود تا حمایت صورت بگیرد.

 

مربی تیم کشتی مالک اشتر بابل یادآور شد: خوشبختانه ما در دور گروهی مسابقات خوبی برگزار کردیم، هم گروهی‌های ما تیم‌های بسیار خوبی بودند که با هزینه‌های ۵۰۰ میلیون تومانی تیم‌داری کردند تیم ما در مرحله گروهی به همراه تیم تاکستان قزوین به مرحله دوم صعود کرده، امیدواریم در مرحله یک هشتم کشتی‌های خوبی بگیریم‌.