تجلیل از بانوان نمونه عفاف و حجاب در نیروگاه نکا

 به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، از بانوان نمونه عفاف و حجاب نیروگاه شهیدسلیمی نکا تجلیل شد.    مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا در نشست با بانوان نیروگاه، به نقش محوری زن در خانواده اشاره کرد و گفت: موجب خرسندی است که بانوان کشور ما علاوه بر مسئولیت سنگین همسرداری و تربیت فرزندان، با […]

 به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، از بانوان نمونه عفاف و حجاب نیروگاه شهیدسلیمی نکا تجلیل شد.

   مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا در نشست با بانوان نیروگاه، به نقش محوری زن در خانواده اشاره کرد و گفت: موجب خرسندی است که بانوان کشور ما علاوه بر مسئولیت سنگین همسرداری و تربیت فرزندان، با حفظ شئونات اسلامی و برخورداری از مهارت‌های لازم در فعالیت‌های اجتماعی حضوری مؤثر دارند و عهده‌دار مسئولیت‌های سنگینی هستند.

محسن نعمتی از حیاء و عفتِ نهفته در گوهر وجودی زنان مسلمان به‌عنوان بالاترین فضیلت‌ها یادکرد و گفت: از منظر دین مبین اسلام صدف گران‌سنگ حجـاب، عصاره عفاف، مظهر نجابت و پاک‌دامنی زن و همچون دژی مستحکم حافـظ و نگهبان این گوهر ارزشمند و از مترقی‌ترین قوانین برای ایجاد امنیت، شکوفایی استعدادها و اثبات توانمندی زنان در جامعه است.

 در این نشست مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده، ضمن تقدیر از حمایت‌های مدیرعامل، به تشریح اهداف برگزاری نشست پرداخت. همچنین بانوان حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را بیان نمودند و در پایان نعمتی با اهداء ‌لوح تقدیر به هاجر برومند مله و سمیه اکبری سماکوش از  اهتمام آنان به حفظ حجاب و پاسداشت شعائر دینی تقدیر و تشکر نمود.