مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران خبر داد :

افتتاح طرح آبرسانی به روستای خنارآباد ساری

حرف آنلاین: مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه آب ساکنان روستای خنارآباد از طریق چشمه تامین‌می شده و اکنون با تحویل گیری این روستا، از این پس ساکنان آن از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد، تصریح کرد: از این پس با انجام‌کارهای مطالعاتی و فنی در زمینه مخزن ذخیره و شبکه آبرسانی تلاش می کنیم بخشی از دغدغه های ساکنان این روستا را برطرف کنیم.

به منظور تامین آب شرب پایدار و بهداشتی، طرح آبرسانی به روستای خنارآباد شهرستان ساری با حضور نماینده های مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل آبفامازندران، فرماندار و مسئولان شهرستانی و خانواده شهدا به بهره برداری رسید.

بهزاد برارزاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اخذ ماده ۲۳ درسال گذشته و ماده ۵۶ درسالجاری دربخش فاضلاب شهر ساری با پیگیری نمایندگان مجلس افزود: هفته آینده تفاهم نامه اجرای این طرح با قرارگاه خاتم الانبیا تهیه می شود.

وی درپایان سخنانش به طرح آبرسانی به روستای خنارآباد اشاره و تصریح کرد: این طرح شامل لوله گذاری خط انتقال به طول ۵۰۰ متر و شبکه توزیع به طول ۱۰۰۰ متر و نصب ۴۰ انشعاب خانگی می باشد.

مدیرعامل آبفامازندران با بیان اینکه ۵میلیاردریال اعتبار برای اجرای این طرح هزینه شد، گفت: ۵۰ خانوار از این طرح بهره مند شدند.

دکتر بابایی نماینده مردم ساری و میاندورود نیز در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به روستای خنار آباد، با بیان اینکه خدا را شاکریم که شاهد افتتاح طرح آبرسانی هستیم گفت: از مدیرعامل آبفا تشکر ویژه می کنم که مشکلات مردمی را پیگیری و اولویت بندی و در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کنند.

نوبخت فرماندار ساری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از پیگیری ها و تلاشهای مدیرعامل و مدیران آب و فاضلاب در رفع مشکلات مردمی گفت: با همدلی که بین مدیران ایجاد شده شاهد اجرای پروژه های خوبی در این شهرستان هستیم.