رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: حدود ۱۰۰تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب برای شب عید در مرکز مازندران توزیع می‌شود تا بازار را پوشش دهد.

این روزها نیز قیمت میوه در بازار مازندران رشد قابل توجهی یافته به‌طوری‌که سیب که در همه سفره‌ها وجود داشته در حال حاضر خرید آن در توان همه افراد نیست یا اینکه می‌توانند به تعداد محدودتری خریداری کنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران درباره قیمت میوه در بازار مازندران، گفت: قیمت امروز میوه در بازار مازندران شامل موز ۱۱هزار، پرتقال تامسون ۴هزار، پرتقال خونی ۵ هزار، سیب‌زمینی ۲ هزار و ۵۰۰، پیاز  قرمز ۵ هزار، گوجه ۵ هزار، پیاز سفید وکاهو ۴ هزار، سیب سفید دماوندی ۹ تا ۱۰، سیب قرمز ۷ تا ۸هزار، هویج ۲ هزار،کلم بروکلی ۶ هزار و۵۰۰، خیارمحلی جویبار ۷ تا ۷ هزار و ۵۰۰، خیار یزدی ۵ هزار، انار ۷ تا ۷هزار و ۵۰۰، کیوی درجه یک ۶ تا ۷ هزار و ۵۰۰ و کدو ۴ هزار تومان است.

امیرحسین فخرآوران افزود: با توجه به سیل خوزستان قیمت میوه در بازار مازندران افزایش یافت و پیش‌بینی این بوده که شاهد افزایش ۲۰ درصدی قیمت کاذب میوه در بازار باشیم.

وی با تأکید بر اینکه کمبودی در زمینه بازار میوه در استان مازندران نداریم، تصریح کرد: میوه به فراوانی در بازار موجود است و تمهیدات لازم برای عرضه آن در تعطیلات نوروز اندیشیده شده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در پایان گفت: حدود ۱۰۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب برای شب عید در مرکز مازندران توزیع می‌شود تا بازار را پوشش دهد.