استاندار مازندران:

پیشرفت مازندران هدف بزرگ دولت در استان است

استاندار مازندران گفت: پیشرفت مازندران هدف بزرگ دولت در این استان است.

به گزارش حرف آنلاین،  سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بابل، با بیان اینکه همه برای یک هدف بزرگ که پیشرفت استان است تلاش می کنیم، اظهار داشت: قطار توسعه مازندران در حرکت است و هر فردی از این مسیر منحرف شود، خود از بخش مدیریتی استان پیاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدیران مبادا در جلسات از سخنان بخش خصوصی دلگیر شوند، تصریح کرد: بخش خصوصی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و در واقع تولیدکنندگان سرداران خط مقدم در برابر دشمنان و تحریم هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه با قرار گرفتن در محیط فعالیت تولیدکنندگان متحول شده و انرژی می گیریم، افزود: سیاست قطعی استان دفاع از تولید است و با کارشکنی مدیران برای تولید قطعا برخورد می‌ کنم. در حال حاضر تمام توان را برای حل مشکلات بنگاه های اقتصادی داریم، بنابراین نمی توان از کارشکنی ها در این حوزه بی تفاوت بود.

به گفته وی، هیچ قدرتی نمی تواند از بیرون کشور به ما ضربه بزند ، مشکلات بیشتر داخلی است و همه مدیران باید از ظرفیت دانش بینان ها استفاده کنند.

وی درباره وقف اراضی برخی شهرک های صنعتی نیز گفت: وقفی بودن اراضی برخی شهرک های صنعتی را در سطح ملی پیگیر هستیم.

به گزارش حرف آنلاین،  در این کارگروه به مشکلات برخی از تولید‌کنندگان رسیدگی و مصوباتی را در راستای حل مشکلات آنان به تصویب رسید.