شارژ بازیکنان نساجی پیش از دیدار فینال

حرف آنلاین: استاندار مازندران پاداش بازیکنان نساجی مازندران برای رسیدن به فینال را به آنان پرداخت کرد.

روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد پاداش ۳۰۰ میلیونی بازیکنان نساجی برای پیروزی در بازی نیمه نهایی برابر مس کرمان که از سوی استاندار مازندران به آنان وعده داده شده بود، به بازیکنان این تیم پرداخت شد.

بر اساس این گزارش استاندار مازندران از دیروز در تهران پیگیر موضوع حضور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی بود و با برگزاری جلسات مستقل با استاندار تهران و دریافت نظر مثبت رئیس شورای تامین استان و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، نظر این شورا و مقامات مسئول را برای برگزاری مسابقه فینال جام حذفی کشور با حضور تماشاگر جلب کرد.

با تغییر مصوبه شورای تامین؛ هواداران پرشور نساجی می‌توانند در بازی فینال تیم شان را در برابر آلومینیوم اراک همراهی کنند.
در پی رایزنی‌های حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران همچنین مقرر شد این بازی با حضور تماشاگران با بیش از ظرفیت اعلام شده برگزار گردد.

استاندار مازندران از حمایت‌های حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای تحقق این مهم تقدیر نمود و از همه مازندرانی‌ها خواست تا بهر طریق ممکن تیم محبوب شان را برای قهرمانی در فینال جام حذفی حمایت و همراهی کنند.

روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نیز گفت: ۶۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران نساجی به ورزشگاه آزادی تدارک دیده شده است و بحث افطاری این هواداران نیز از سوی اداره کل صمت در دستور کار است

تیم‌های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۰:۳۰ روز چهارشنبه در فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.

تا ساعاتی دیگر سامانه بلیت‌فروشی باز خواهد شد و سهم اولیه هواداران نساجی در حال حاضر ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر تعیین شده است./باشگاه خبرنگاران جوان