رونمایی از سردیس ۲ چهره ماندگار در تنکابن

 هم‌زمان با روز انسان‌دوستی و قرار گرفتن در آستانه روز پزشک از سردیس دو چهره ماندگار پروفسور مسلم بهادری و پروفسور مهرابی توسط شهرداری و شورای اسلامی تنکابن رونمایی شد. بمحمد زرودی شهردار تنکابن در آیین رونمایی از سردیس دو چهره ماندگار در تنکابن افزود:  شهرداری و شورای اسلامی تنکابن برای پاسداشت و قدردانی از […]

 هم‌زمان با روز انسان‌دوستی و قرار گرفتن در آستانه روز پزشک از سردیس دو چهره ماندگار پروفسور مسلم بهادری و پروفسور مهرابی توسط شهرداری و شورای اسلامی تنکابن رونمایی شد.

بمحمد زرودی شهردار تنکابن در آیین رونمایی از سردیس دو چهره ماندگار در تنکابن افزود:  شهرداری و شورای اسلامی تنکابن برای پاسداشت و قدردانی از زحمات نام‌آوران و چهره‌های ماندگار تنکابن ساخت سردیس آن را در دستور کار خود قرار داده است. وی افزود: پروفسور بهادری و پروفسور مهرابی از فرزندان شایسته تنکابن زمین بوده که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی نام‌آور بوده و از افتخارات ایران اسلامی هستند.زرودی  اضافه کرد: بسیار مایه مباهات است که در روز انسان‌دوستی و نزدیک شدن به‌روز پزشک از سردیس دو چهره ماندگار تنکابن آقایان پروفسور بهادری  و پروفسور محرابی رونمایی کردیم و توانستیم این هدیه ناقابل را به‌پاس یک‌عمر زحمت و تلاش در عرصه علم و دانش به این بزرگواران اهدا کنیم. پروفسور مهرابی هم در این مراسم ضمن قدردانی از شورای اسلامی و شهردار تنکابن به‌پاس این حرکت ارزشمند فرهنگی گفت:  مردم تنکابن همه باهم دست‌به‌دست داده و در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه تنکابن تلاش کنند زیرا هرچه دانشگاه قوی‌تر باشد جامعه ما تحصیل‌کرده‌تر و کارآمدتر خواهد شد.