تولید و فروش ۳۸۰ هزار جلد دفتر مشق ارزان قیمت در مازندران

مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان اینکه امسال ۳۸۰ هزار جلد دفتر مشق ارزان قیمت ۶۰ برگ و ۱۰۰ برگ تولید و به فروش رسیده است ، گفت: تا مهرماه برای رفع نیاز بخشی از جامعه هدف ادامه خواهد داشت که با این کار بخشی از نیاز دانش آموزان کشور برطرف خواهد شد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ امید نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت : با مشارکت یکی از درگاههای فروش اینترنتی و چاپخانه ان  و با استفاده از کاغذ ایرانی از ابتدای شهریور ماه امسال ۳۸۰هزار جلد دفتر مشق ارزان قیمت ۶۰برگ و ۱۰۰ برگ تولید و به فروش رسیده و تا مهرماه برای رفع نیاز بخشی از جامعه هدف ادامه خواهد داشت که با اینکار بخشی از نیاز دانش آموزان کشور مرتفع خواهد شد.

وی تولید دفترچه با کاغذ ایرانی را برگ زرین دیگری در آلبوم افتخارات این مجموعه دانست و افزود : بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با ناشر و با تامبن کاغذ ایرانی ،طرح روی جلد دفترچه های تولیدی نیز نمادهای ملی و ایرانی است.

نیک نژاد با اشاره به  امکان خرید اینترنتی در طرح مذکور خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دستیابی به خودکفایی کاغذ در کشور این شرکت موفق گردید سال گذشته ۷۰ درصد از نیاز کاغذ وزارت آموزش و پرورش برای کتب درسی ۱۴ میلیون دانش آموز ایرانی را تولید و امسال هم بیش از ۸۵درصد کاغذ کتاب های درسی از تولیدات این کارخانه خواهد بود.

مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره به حمایت های دولت سیزدهم خصوصا رییس محترم جمهور و معاون اول ریاست جمهوری در تحقق شعار سال و تداوم تولید ،برنامه خودکفایی در تولید کاغذ را برنامه ای ملی و اثر گذار خواند و از امادگی همه جانبه صنایع کاغذ مازندران در تحقق این هدف خبر داد.

این مسئول ادامه داد: در ذیل برنامه های دولت مردمی در برداشتن بخشی از بار اقتصادی از دوش خانواده ها و حمایت و مساعدت بانک ملی بخشی از کاغذ مورد نیاز مناطق محروم بصورت رایگان تولید و تامین خواهدشد که در اینده در این زمینه اطلاع رسانی مفصل صورت خواهد گرفت.

نیک نژاد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر امید افرینی در جامعه افزود: ما از این پس زبان گویای دولت در انعکاس بخشی از دست اوردهای فرهنگی خصوصا در حوزه فرهنگ و نشر و کتاب بوده و این امر را وظیفه ملی و میهنی خود می دانیم