توزیع ۱۷۰ بسته معیشتی به همت خیریه ۱۱۰ امام علی (ع) ساری

حرف آنلاین: مدیر مسئول خیریه ۱۱۰ کانون فرهنگی هنری مسجد امیرالمومنین (ع) طبرستان ساری از اهدای بسته معیشتی برای ۱۷۰ خانواده نیازمند به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال در بیست و پنجمین مرحله از اجرای طرح توزیع احسان خبر داد. محمدعلی نیرین طی گفت‌وگویی در آستانه سال نو و همچنین نیمه […]

حرف آنلاین: مدیر مسئول خیریه ۱۱۰ کانون فرهنگی هنری مسجد امیرالمومنین (ع) طبرستان ساری از اهدای بسته معیشتی برای ۱۷۰ خانواده نیازمند به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال در بیست و پنجمین مرحله از اجرای طرح توزیع احسان خبر داد.

محمدعلی نیرین طی گفت‌وگویی در آستانه سال نو و همچنین نیمه شعبان، اظهار کرد: خیریه ۱۱۰ این کانون ضمن برپایی مجلس جشن و سرور با تهیه بسته‌های معیشتی برای ۱۷۰خانواده تحت پوشش خود بیست و پنجمین مرحله طرح توزیع احسان را اجرا کرد.

وی افزود: در این مرحله بسته‌ها حاوی۲۴ قلم جنس شامل؛ برنج، گوشت، روغن، تخم‌مرغ، رب، ماکارونی، نخود، لوبیا، عدس، قند، شکر، چای، سویا، پنیر، حلواشکری، گلاب، آرد برنج، شیرینی، کیک، شکلات، سیب‌زمینی و پیاز، سیب درختی و پرتقال و غیره بودند که طی تلاش فراوان بسته‌بندی و توزیع شد.

نیرین با بیان اینکه این اقدام در مراسمی مزین به حضور خانواده‌های معزز شهدا به محوریت هشت شهید دفاع مقدس و مدافعین حرم بود از حضور فرماندار ساری و جمعی از خیرین خبر داد و گفت: حضور مسئولیت شهری مایه دلگرمی است امید آنکه بتوانیم در این مسیر موفق‌تر عمل کنیم.

مدیر خیریه ۱۱۰ امام علی (ع) همچنین خاطرنشان کرد: در پایان مجلس اولین بسته توسط مادر شهید محمود رادمهر تحویل رابطین شد که ارزش ریالی بسته.ها در این مرحله بیش از یک میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال برآورد شد.

وی اضافه کرد: ناگفته نماند که همزمان با چهار سالگی شروع فعالیت‌های خیریه، انبوهی از البسه اهدایی از طرفین خیرین نیز توزیع شد