تعیین وضعیت ساخت پردیس سینمایی نور تا پایان فروردین

حرف آنلاین: نشست تعیین وضعیت پردیس سینمایی شهرستان نور با حضور  عباس زارع مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی  مازندران، احمد توکلی فرماندار شهرستان نور،  شهردار و اعضاء شورای شهر نور و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور  برگزار شد. در این نشست که صبح امروز در دفتر فرماندار نور برگزار شد ،عباس زارع […]

حرف آنلاین: نشست تعیین وضعیت پردیس سینمایی شهرستان نور با حضور  عباس زارع مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی  مازندران، احمد توکلی فرماندار شهرستان نور،  شهردار و اعضاء شورای شهر نور و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور  برگزار شد.

در این نشست که صبح امروز در دفتر فرماندار نور برگزار شد ،عباس زارع در خصوص سینمای فرهنگ(پردیس امید) نور گفت:  متاسفانه  پس از دو سال و اندی از تصویب احداث این مجموعه هنوز عملیات اجرایی آن آغاز نشده  واین امکان وجود دارد که مجوز پردیس سینمایی نور از این شهر خارج و به شهر دیگر داده شود که با توجه با نیاز  مردم شهرستان نور به سینما این اتفاق مورد نظر ما نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: پیش از این علیرغم بررسی امور مربوط به احداث پردیس در شهرستان نور و حصول نتایج مطلوب، متاسفانه در آستانۀ از دست دادن این امتیاز مهم در شهرستان نور هستیم و ما از شورا و شهرداری نور  انتظار داریم با  همگرایی فرهنگی و هنری در بین مسئولین، این فرصت فرهنگی را از مردم شهرستان نور دریغ نکنند.

احمد توکلی فرماندار شهرستان نور نیز در خصوص مشکلات ساخت و ساز پردیس سینمایی گفت: یقینا ما و  شهردار و شورای شهر از ساخت این پروژه حمایت خواهیم کرد ولی در خصوص راهکارهای رسیدن به نتیجه نهایی برای اجرایی شدن این پروژه فرهنگی و هنری ، تا ۱۰ روز به شهرداری و شورای شهر فرصت می دهیم تا نظر نهایی خود را در این خصوص اعلام کنند./روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران