تحویل ادوات کشاورزی به کشاورزان ساروی

حرف آنلاین: ستاد فرمان اجرای امام به مناسبت اعیاد شعبانیه به ۸ نفر از متقاضیان تهیه ادوات کشاورزی طی مراسمی در شهرستان ساری تسهیلاتی به ارزش بیش از ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ادوات کشاورزی تحویل داد. مهندس بابایی، ناظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در طرح دیم‌زارهای استان مازندران ضمن اشاره به […]

حرف آنلاین: ستاد فرمان اجرای امام به مناسبت اعیاد شعبانیه به ۸ نفر از متقاضیان تهیه ادوات کشاورزی طی مراسمی در شهرستان ساری تسهیلاتی به ارزش بیش از ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ادوات کشاورزی تحویل داد.

مهندس بابایی، ناظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در طرح دیم‌زارهای استان مازندران ضمن اشاره به تحویل ۸ دستگاه ادوات کشاورزی به کشاورزان عنوان کرد، از این تعداد، ۳ دستگاه سمپاش بوم‌دار، ۴ دستگاه کارنده کشت مستقیم و یک دستگاه ریز دانه کار کلزار می‌باشد که به زودی یک دستگاه دیگر نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد

همچنین مهندس آهنگران، معاون اجتماعی ستاد اجایی فرمان حضرت امام (ره) نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص طرح جهش تولید دیم‌زارهای استان مازندران اینطور گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این طرح خدمت گذار مردم بوده و تمام توان خود را برای جهش تولید و رفاه مردم گذاشته است تا گامی در مسیر محرومیت زدایی استان مازندران برداشته شود.

این مراسم با حضور معاون اجتماعی و ناظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان مازندران. ناظر فنی، رئیس و معاونین جهاد کشاورزی، مسئولان مراکز خدمات شهرستان و متقاضیان این طرح در روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰ در جهاد کشاورزی شهرستان ساری برگزار گردید.