بیش از هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش حرف آنلاین؛ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه در مازندران کشف شد.

علی شیرازی افزود: برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر، جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر و سالم سازی سیمای شهری مطالبه جدی شهروندان است.

او گفت: در همین راستا پلیس با فروشندگان مواد مخدر و روانگردانها، توزیع کنندگان، خرده فروشان و سوداگران مرگ به طور قاطع و در چارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران افزود: نیروی خدوم انتظامی با همکاری دستگاه‌های ذیربط امنیتی طرح‌های متعددی را به صورت محله محور، منظم و دقیق با هدف افزایش ضریب امنیت اجتماعی استان و برخورد و شناسایی عوامل توزیع و فروش مواد مخدر در استان به مرحله اجرا گذاشته شده است.

شیرازی گفت: در راستای اجرای این طرح‌ها تا کنون بیش از ۴۰۰۰ نفر در ارتباط با انواع جرایم مواد مخدر اعم از سوداگران مرگ و عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر که همواره با اهداف سودجویانه سعی در ابتلای جوانان و فروپاشی خانواده‌ها را دارند و معتادین متجاهر دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

او با تاکید بر همکاری و مسئولیت پذیری همه مردم و دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با سوداگران مرگ، از خانواده‌ها درخواست کرد: ضمن مراقبت از فرزندان خود به ویژه قشر جوان و نوجوان جامعه، در صورت شناسایی عاملان سودجو مراتب را فورا به مرکز فوریت‌های پلیسی و امنیتی ۱۱۳، ۱۱۰ و ۱۱۴ اعلام کنند.