افتتاح سومین رویداد استارت‌آپ صنعتی کوک در مازندران

حرف آنلاین: مراسم افتتاحیه سومین دوره استارت آپ کوک در حوزه صنعت استان با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و دانشگاه مازندران، در بابلسر برگزار شد.   کامران علی پور در این مراسم گفت: رویداد استارت آپ با هدف بسترسازی خلق ایده میان علاقمندان به حوزه صنعت، آشنایی متخصصان با مباحث کسب و کار، انتقال تجربیات […]

حرف آنلاین: مراسم افتتاحیه سومین دوره استارت آپ کوک در حوزه صنعت استان با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و دانشگاه مازندران، در بابلسر برگزار شد.
 
کامران علی پور در این مراسم گفت: رویداد استارت آپ با هدف بسترسازی خلق ایده میان علاقمندان به حوزه صنعت، آشنایی متخصصان با مباحث کسب و کار، انتقال تجربیات منتورها و مربیان کسب و کار به صاحبان ایده و در نهایت حمایت از ایده های منتخب، بمنظور ایجاد کسب و کار و تولید ثروت انجام می شود.
 
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: در رویداد استارت آپ کوک که سومین دوره آن با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان آغاز شده ۱۱۰ ایده از سراسر کشور در مرحله نخست ارزیابی می گردد.
 
 علی پور اظهار داشت: با انجام مرحله اول، تعداد ۱۰ ایده به مرحله دوم راه خواهند یافت و در مرحله دوم که با اختتامیه استارتاپ کوک همراه می‌باشد، توسط داوران مورد ارزیابی قرار می گیرند که در نهایت ۳ تیم انتخاب و بعنوان ایده های برتر معرفی خواهند شد.
 
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: پیش از آغاز سومین رویداد استارت آپ، برای صاحبان ایده چندین دوره آموزشی تحت عنوان کارگاه بوم ناب، کارگاه اعتبارسنجی و کارگاه طراحی و توسعه محصول (MVP) برگزار گردید.
 
وی تصریح کرد: در مراسم اختتامیه پس از انجام داوری، ایده های منتخب توسط شرکت شهرکهای صنعتی مازندران مورد حمایت و سرمایه گذاری قرار می‌گیرند.