آغاز دوره‌های آموزشی و ارتقاء‌ مهارتی کتابداران مازندران

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران گفت؛ با هماهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دوره های آموزشی در سال جدید را باهدف ارتقا سطح عملکردی و بینش کارکردی همکاران شروع کرده‌ایم که در دور اول این کارگاه‌ها ( افزایش کیفیت خدمات کتابداری با تکیه‌بر شناخت انواع و کاربرد منابع مرجع، خدمات مرجع و اطلاع‌رسانی) می‌باشد. آرزو ولیپور همچنین […]

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران گفت؛ با هماهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دوره های آموزشی در سال جدید را باهدف ارتقا سطح عملکردی و بینش کارکردی همکاران شروع کرده‌ایم که در دور اول این کارگاه‌ها ( افزایش کیفیت خدمات کتابداری با تکیه‌بر شناخت انواع و کاربرد منابع مرجع، خدمات مرجع و اطلاع‌رسانی) می‌باشد.

آرزو ولیپور همچنین ادامه داد؛ به‌منظور کارایی بالاتر و جلوگیری از تعطیلی کتابخانه‌ها در ۴ روزبه تاریخ ١۵/١٩/٢٢/٢۴ تیرماه سال جاری این آموزش‌ها را در شهر آمل برگزار می‌کنیم.

وی همچنین دلیل انتخاب شهر آمل را مرکزی بودن این شهرستان به لحاظ جغرافیایی دانست و گفت؛ به‌منظور رفاه حال همکاران ، آمل را برای این دوره در نظر گرفته‌ایم. شایان‌ذکر است استاد میترا قیاسی عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل مدرس این کارگاه ۴ روزه می‌باشد.