نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنعت استان مازندران برگزار می‌شود

حرف آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: نمایشگاه تخصصی توانمندیهای صنعت استان از ۴ تا ۷ اسفند ماه در مرکز تجارت بین الملل نیاوران ساری برگزار می شود.   یاسر امینی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه، به توسعه اقتصادی استان، حمایت از تولیدکنندگان داخلی، افزایش تولید و ثروت، ایجاد فرصتهای شغلی و برقراری ارتباط […]

حرف آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: نمایشگاه تخصصی توانمندیهای صنعت استان از ۴ تا ۷ اسفند ماه در مرکز تجارت بین الملل نیاوران ساری برگزار می شود.
 
یاسر امینی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه، به توسعه اقتصادی استان، حمایت از تولیدکنندگان داخلی، افزایش تولید و ثروت، ایجاد فرصتهای شغلی و برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان برتر مازندران و بازدیدکنندگان این استان و سایر استانها، کمک شایانی می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: در این نمایشگاه تعداد 70 غرفه برای معرفی توانمندیهای صنعت استان در بخشهای مختلف، درنظر گرفته شده است.

امینی تصریح کرد: برپایی نمایشگاه فرصت خوبی جهت ارتباط مستقیم و بسترسازی مناسب صنعتگران و سرمایه گذاران بمنظور معرفی شرکتها و محصولات، در راستای رونق تولید و اقتصاد استان است.

وی اذعان داشت: این نمایشگاه بمدت ۴ روز، همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در مرکز تجارت بین الملل نیاوران واقع در کیلومتر ۳ جاده ساری به قائم شهر برگزار می گردد.