آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در پیروزی انقلاب؛

عملیات بیت‌المقدس آغاز شکست استکبار جهانی بود

حرف آنلاین: عملیات بیت‌المقدس آغاز شکست استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار و صهیونیستم بین‌الملل بود و نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی در مواجهه با دشمنان نظام اسلامی عرصه‌های مختلف گردید.

بیانیه سپاه کربلا به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم| سوم خرداد ماه 1361 سالروز فتح خرمشهر یکی از مهم ترین نمادهای قدرت الهی و واقعه تاریخی در انقلاب اسلامی است. روزی که رزمندگان سپاه اسلام با عملیات بیت‌القدس، توانستند پس از آزادی سازی خرمشهر، تمامی معادلات و محاسبات دشمنان را به‌هم بزنند و قدرت اراده و ایمان ملت مقاوم ایران اسلامی را به رخ دنیا بکشانند.

آزادسازی خرمشهر ، درس بزرگ ولایت‌پذیری، مقاومت، ایثارگری و توکل به خدای متعال است و ملت بزرگ ایران با ایستادگی بی‌نظیر خود علاوه بر فتح خاک، فتح ارزش های اسلامی را رقم زدند و برای همیشه در تاریخ ماندگار و الگوی ایستادگی و مقاومت برای ملت‌های مستضعف و آزاده دنیا در مقابل استکبار و نظام سلطه شدند.

عملیات بیت‌المقدس آغاز شکست استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار و صهیونیستم بین الملل بود و نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی در مواجهه با دشمنان نظام اسلامی عرصه‌های مختلف گردید.

لذا دراین برهه حساس کنونی که نظام سلطه و صهیونیست و در رأس آن شیطان اکبر آمریکای جنایتکار برای خدشه وارد کردن به نظام و انقلاب اسلامی به یک جنگ ترکیبی هوشمند روی آورده است و از تمام امکانات و ابزار رسانه‌ای با هدف برهم زدن نظام محاسباتی مسئولین تصمیم گیر و ایجاد یاس و بدبینی و فاصله اندازی بین مردم و نظام اسلامی و همچنین برهم زدن وحدت و یکپارچگی ملی ایرانیان، بهره گرفته ، ضروری است همه آحاد مردم به ویژه مسئولین،با الگوگیری از مولفه های فتح خرمشهر، با وحدت کلمه، هم افزایی، هوشمندی و هوشیاری در این جنگ اراده ها، با روحیه ایثارگری و فرهنگ شهدایی، باردیگر دشمنان را وادار به شکست و عقب‌نشینی کرده و به فرموده رهبر معظم انقلاب خرمشهرهای در پیش راه را در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی فتح کنند.

سپاه کربلا مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهیدان تاریخ‌ساز فتح خرمشهر و تجدید عهد وپیمان با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با تاکید بر لزوم بازخوانی حماسه مقاومت و ایستادگی دلاورمردان عملیات بیت‌المقدس در آن روزهای فراموش نشدنی و تبیین و روشنگری برای نسل آینده انقلاب، تصریح می‌کند.

راهبرد و منطق دفاع مقدس که برگرفته از توکل به خدای متعال و مجاهدت‌ها و تلاش‌های همه‌جانبه در میدان است،امکان آزادسازی همه دنیای تحت سلطه استکبار، امکان آزادسازی فلسطین، و امکان اینکه هیچ ملتی مستضعف نباشد، وجود دارد.