سعید کهنسال مدیرکل بنیاد شهید مازندران معرفی شد

حرف آنلاین: سعید کهنسال با حکم سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنون مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگان استان مازندران منصوب و امروز شنبه طی مراسمی معرفی شد. در آیین معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاران مازندران که در محل سالن اجتماعات […]

حرف آنلاین: سعید کهنسال با حکم سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنون مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگان استان مازندران منصوب و امروز شنبه طی مراسمی معرفی شد.

در آیین معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاران مازندران که در محل سالن اجتماعات ساختمان مدیریت و برنامه ریزی استان  و با حضور معاون سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و شماری دیگر از مسوولان برگزار شد، از زحمات حجت الاسلام جواد یوسف پور در این سمت با اهدای هدایایی تقدیر شد.

یوسف پور از اواخر اسفند پارسال به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران منصوب شده بود.

سعید کهنسال مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پیش از این مدیرکل پشتیبانی سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران کشور بود.

مازندران در دوران جنگ تحمیلی بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید، ۳۴ هزار جانباز و ۲ هزار و ۴۰۰ آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرد./ایرنا