برگزاری جشن عید مبعث در ۱۲۰ بقعه متبرکه مازندران

حرف آنلاین: جشن عید مبعث در ۱۲۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس مازندران برگزار می شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: جشن عید مبعث با رعایت توصیه‌های پزشکی در ۱۲۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس استان مازندران برگزار می‌شود.  حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی افزود: بقاع متبرکه شاخص سطح استان آذین‌بندی شدند و آماده […]

حرف آنلاین: جشن عید مبعث در ۱۲۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس مازندران برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: جشن عید مبعث با رعایت توصیه‌های پزشکی در ۱۲۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس استان مازندران برگزار می‌شود.

 حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی افزود: بقاع متبرکه شاخص سطح استان آذین‌بندی شدند و آماده میزبانی برای برگزاری جشن این عید بزرگ هستند.

او با بیان اینکه جشن عید مبعث با رعیت توصیه‌های پزشکی در ۱۲۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران برگزار می‌شود، گفت: سازمان اوقاف با همکاری مردم و هیأت‌های مذهبی میزبانی این جشن‌ها را در اماکن مذهبی برعهده دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، عید مبعث را یکی از اعیاد مهم مسلمانان و شیعیان دانست و افزود: در روز مبعث، رسالت و پیام حیات‌بخش الهی به انسان‌ها از سوی حضرت محمد (ص) نازل شد.

حجت‌الاسلام حیدری  با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام جامعه جاهل آن دوران را خدا محور کرد، ادامه داد: پیامبر اکرم (ص) با بعثت خود جامعه را از انحرافات نجات داد و همین مسأله در ظهور حضرت، ولی عصر (عج) نیز تحقق خواهد یافت./صداوسیما