برخورد اتوبوس با ۸ دستگاه خودرو در محور سوادکوه 8 کشته بر جای گذاشت

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت : در برخورد اتوبوس با ۸ دستگاه خودرو در محور سوادکوه تاکنون ۵ نفر جان خود را از دست داده اند.

به گزارش حرف آنلاین ؛سرهنگ یدالله جهان تاب رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از جنوب به شمال در محدود ورسک محور سوادکوه در حال تردد بود بعلت نامعلونی از مسیر منحرف و پس از برخورد با ۸ دستگاه خودرو در قسمت راه فرار و اضطراری جاده متوقف شد.

وی افزود: با حضور به موقع ماموران پلیس راه و اورژانس مصدومان حادثه به مرکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از کشته شدن ۵ نفر از سرنشینان خودرو و افرادی که برای استراحت در کنار جاده با خودرو حضور داشتند خبر داد و اظهارکرد : علت تامه حادثه در دست بررسی است.

پرواز بالگرد برای انتقال مصدومان

روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد در ساعت ۱۰:۳۰ امروز چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۴۰۲، با اعلام خبر برخورد مرگبار اتوبوس با چند خودروی سواری در محور سوادکوه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران، بلافاصله آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس ورسک، پلسفید، دوآب، زیراب، شیرگاه، به محل حادثه واقع در منطقه ورسک اعزام شدند.

بر اساس همین گزارش، به بالگرد جهت استقرار در بیمارستان شهدای زیراب، دستور پرواز داده شدو یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس نیز به محل حادثه اعزام شدند.

گزارش اولیه حاکی از جان باختن ۵ نفر و مصدومیت ۲۵ نفر حکایت دارد و گزارش تکمیلی و نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.