سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران :

اهدای مدال ورزشکاران به شهدا دوپینگ روحی و روانی است / تجلیل از سپیده بابایی

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران اهدای مدال ورزشکاران به شهدا را یک نوع دوپینگ روحی و روانی برشمرد و گفت : این امر یک کار معرفتی و الگویی است

به گزارش حرف آنلاین ؛ عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در مراسم تقدیر از سپیده بابایی قهرمان کشتی آلیش با اشاره به اینکه کاری که این کشتی گیر کرد بسیار ارزنده بود و اهدای مدال به یک شهید گرانقدر، نشان از دید وسیع و درک بالای اوست،گفت : دشمنان این روزها سخت روی دختران ما کار میکنند ولی در این شرایط، دختران ما افتخار آفرینی می‌کنند و این حرکت ارزنده ایشان خاص، اخلاقی و قابل احترام است.

وی افزود : این کار یک کار معرفتی و الگویی است و خیلی از ورزشکاران مازندرانی مدال خودشان را به شهدا که قهرمانان واقعی هستند تقدیم میکنند و امیدوار هستیم این موضوع به یک فرهنگ تبدیل شود.

عالیشان این کار را یک نوع دوپینگ روحی و روانی برای ورزشکاران دانست و اظهار کرد : خوشبختانه در فضای گسترده ورزش مازندران خواهران خوبی داریم که در کنار ورزش به ارزش حجاب هم توجه دارند که از این شیرزنان تشکر می کنیم.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران با اذعان به اینکه باید این اقدامات را الگو سازی کنیم،تصریح کرد : این روزها دشمن در بحث حجاب زدایی خیلی کار میکند، اما این بانوی مازندرانی با این اقدام و پیام های بعد این اقدام جواب دندان شکنی به اقدامات ضد انقلاب داده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد : این کار ارزنده در جامعه و مخصوصا در ورزش استان و کشور تاثیرگذار است.

قابل ذکر است ؛ سپیده بابایی بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های کشتی آلیش زنان آسیا در کشور ازبکستان ، مدال نقره‌اش را تقدیم پدر موشکی ایران سردار شهید حسن طهرانی مقدم کرد که مورد توجه همگان قرار گرفت.