فرماندار ویژه آمل خبر داد:

افتتاح ۲۸پروژه حوزه برق آمل در هفته دولت

حرف آنلاین: فرماندار ویژه آمل از افتتاح ۲۸ پروژه در اداره توزیع برق غرب آمل با اعتبار بیش از ۷ میلیارد و ۸۴۹ میلیون تومان در آمل خبر داد.

سید عباس حسینی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، از افتتاح ۵۰پروژه عمرانی و زیربنایی در آغاز هفته دولت خبر داد و گفت: ۴۴ پروژه برق‌رسانی و تقویت ولتاژ برق با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی، یک طرح ساماندهی گلزار شهدا، سه پروژه شهری در شهر دابودشت و دو پروژه روستایی در این بخش به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد از پروژه‌ها برای رفع ضعف برق و ولتاژ است، افزود: در این حوزه سیم کابل و ترانس‌های متعددی برق در این منطقه تعویض شد.

حسینی یادآور شد: در هفته دولت ۲۸ پروژه در اداره توزیع برق غرب آمل با اعتبار بیش از ۷ میلیارد و ۸۴۹ میلیون تومان و همچنین ۱۶ پروژه اداره امور شرق آمل در سطح شهر و روستا با اعتبار بیش از ۴ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان در نخستین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

افتتاح پنج پروژه در نخستین روز از هفته دولت در بخش دابودشت

فرماندار ویژه شهرستان آمل عنوان کرد: همچنین پنج پروژه در نخستین روز از هفته دولت در بخش دابودشت شهرستان آمل به بهره برداری رسید که از این تعداد سه پروژه در حوزه شهری و دو پروژه طرح هادی روستایی بود توسط فرماندار ویژه شهرستان آمل و امام جمعه بخش دابودشت افتتاح شد.

این مسئول ادامه داد: پروژه زیرسازی و آسفالت و کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی شهر دابودشت شامل پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان دادگستری، افتتاح پروژه خیابان ورزش فاز یک و افتتاح پروژه خیابان ورزش و دریا فاز دوم نیز انجام شد.

وی گفت: برای اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان دادگستری دابودشت که به مساحت ۲هزار و ۱۰۰ مترمربع عملیات عمرانی صورت گرفته است، ۶ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

حسینی یادآور شد: افتتاح فاز نخست پروژه خیابان ورزش نیز که به مساحت هزار و ۶۰۰ مترمربع احداث کانال جمع آوری آب‌های سطحی، به طول ۱۱۰متر اعتبار ۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریالی هزینه شده است، در پروژه خیابان ورزش و دریا فاز دو، احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی به طول ۱۸۵متر نیز بیش از ۶میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است که در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

فرماندار ویژه آمل اذعان داشت: بهره‌برداری از طرح ساماندهی مزار سه شهید روستای شرمکلای بخش مرکزی آمل با همکاری سپاه و بنیاد شهید شهرستان آمل با اعتباری بالغ برای ۵۰۰میلیون ریال اجرایی شده است.