دادستان مرکز مازندران گفت :

از ظرفیت اراضی شهرک صنعتی محمودآباد درست استفاده شود

دادستان مرکز مازندران با بیان اینکه از ظرفیت اراضی شهرک صنعتی محمودآباد به درستی استفاده نمی شود، متذکر شد : شهرک صنعتی این شهرستان باید این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.

به گزارش حرف آنلاین؛ سیدمحمد کریمی امروز در بازدید از شهرک صنعتی محمودآباد به منظور رفع موانع واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان به ماهیت اقتصادی شعار سال که توسط رهبری مطرح شد اشاره کرد و گفت: تولیدات خوب و مطلوب موجب کاهش تورم و رضایت‌مندی مصرف کنندگان می‌شود.

دادستان مرکز مازندران با اذعان به اینکه به عنوان دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال، اراضی ملی کشاورزی و اقتصاد مقاومتی باید وظایف خود را درست عمل کنیم، افزود: از ظرفیت زمین‌های شهرک صنعتی شهدای محمودآباد مانند دیگر شهرک‌ها به درستی استفاده نمی‌شود این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی افزود: در شهر صنعتی محمودآباد برخی مالکان واحدهای تولیدی امتیاز برق دارند اما فعال نیستند در کمترین زمان این موارد باید تعین تکلیف شود.

این مسئول با اشاره به اینکه۶۰ هکتار تغییر کاربری زمین شهرک صنعتی محمودآباد باید در جلسه‌ای مشترک با شهرک صنعتی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گیرد تا مالکیت آن مشخص و مشکلات وقف آن حل شود، اظهار کرد: مشکل مرغداری در این شهرک صنعتی توسط دستگاه متولی باید حل شود.

قابل ذکر است، شهرک صنعتی شهدای تشبندان محمودآباد، یکی از شهرک‌های مهم و بزرگ استان مازندران است که تامین برق جهت توسعه واحد صنعتی لارین لون و دیگر واحدهای تولیدی، رسیدگی به درخواست اوقافی بودن بخشی از اراضی و تغییر کاربری ۶۰ هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی شهدای محمودآباد و حریم یکی از واحدهای فاز توسعه این شهرک از جمله مواردی بود که در این بازدید و نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش حرف آنلاین؛ مساحت کلی این شهرک ۵۹ هکتار و مساحت صنعتی آن ۴۲ هکتار است و برخی از شرکت‌های بتن تک قائم، دابو صنعت، آریا دکور، ایران بویلر، لبنیات لارین و مازند پارس در آن مستقر هستند.