۵۵ پروژه به ارزش ۱۶۷۰ میلیارد ریال در هفته دولت شهرستان سیمرغ افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرماندار سیمرغ گفت: همزمان با هفته دولت 46 پروژه در شهرستان افتتاح و ۹ پروژه نیز کلنگ زنی جمعا به اعتبار ۱۶۷۰ میلیارد ریالی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش حرف آنلاین؛ لهراسب رحمتی بهمنانی فرماندار شهرستان سیمرغ ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امیر سرلشگر خلبان احمد کشوری و 150 شهید گلگون کفن شهرستان سیمرغ به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) گفت: شهیدان رجایی و باهنر به ما آموختند که باید مقلد انقلاب و فرزند ملت باشیم.

مقام عالی دولت در شهرستان سیمرغ در ادامه افزود: شاخصه‌های رفتاری شهیدان رجایی و باهنر ساده زیستی ، اخلاق گرایی و خدمت بی منت بود و ما نیز باید با الگو گیری از ایشان در همین مسیر گام برداریم.

فرماندار شهرستان سیمرغ ، در ادامه با اشاره به اینکه ۵۵ پروژه افتتاح و کلنگ زنی به ارزش ۱۶۶ میلیارد تومان در هفته دولت انجام خواهد شد اظهار کرد: از این تعداد ۴۶ پروژه افتتاحی ؛ شامل ۲۳ پروژه شهری به ارزش ۲۹ میلیارد تومان و ۲۳ پروژه روستایی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان این مطلب که سایت اداری هم زمان با هفته دولت قریب به ۲۰ میلیارد تومان که با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور و با همراهی حسینی پور استاندار مازندران افتتاح خواهد شد گفت: ۹ پروژه کلنگ زنی نیز به ارزش ۸۸ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید که از این تعداد ۵ پروژه شهری به ارزش ۱۳ میلیارد تومان و ۴ پروژه روستایی به ارزش ۷۵میلیارد تومان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مواکب حسینی شناسنامه عشق و دلدادگی به امام حسین (ع) و اردوگاه بازشناسی و محور همدلی است افزود: برای اولین بار در شهرستان توانستیم یک موکب اعزام کنیم و در این راستا با برگزاری جلسات متعدد جهت ساماندهی موکب اربعین اقدامات بسیار خوبی جهت پشتیبانی در سطح شهرستان صورت گرفته است.