۴ متهم به تهیه وتوزیع مشروبات الکلی تقلبی در رامسر دستگیر شدند

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری ۴ متهم به تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی در شهرستان "رامسر" خبر داد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ سرهنگ سید جعفر ساداتی با اعلام این خبر، بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رامسر در پی فوت و مصدومیت چهار نفر به علت مصرف مشروبات الکلی تقلبی، اقدامات ویژه پلیسی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران با شناسایی عوامل تهیه وتوزیع مشروبات الکلی تقلبی و سمی در عملیاتی ضربتی ۴ متهم این پرونده را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ساداتی با اشاره به کشف ۱۱۸ بطری نیم لیتری الکل تقلبی و مسموم از متهمان از تعطیلی یک واحد دامپزشکی در این عملیات خبر داد و افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مصرف الکل را موجب افزایش رفتارهای ضد اجتماعی و خشونت های بین فردی در جامعه دانست و افزود: قانون گریزی نیز در میان افرادی که الکل مصرف می کنند بسیار شایع است.

وی ابتلا به فشار خون، انواع سرطان‌ها از جمله سرطان کبد نیز از جمله عوارض مصرف مشروبات الکلی است و نقش خانواده ها در مراقبت از فرزندان از اهمیت بسزایی در این حوزه برخوردار است.