استاندار مازندران؛

قرارداد جدید مدیریت بحران با جمعیت هلال احمر کشور منعقد شد

حرف آنلاین: در دیدار حسینی پور و کولیوند انعقاد قرارداد جدید فی مابین ستاد مدیریت بحران وزارت کشور، جمعیت هلال احمر کشور و استان مازندران در مواجهه با بلایای طبیعی صورت گرفت. ‎

سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران در دیدار با کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور که با حضور باقرزاده، نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی و فخاری، مدیدکل هلال احمر استان برگزار شد، با عنوان اینکه تقویت هلال احمر استان و ایجاد پایگاه های جدید در استان مازندران یک ضرورت مهم است خاطرنشان کرد: حضور و اقدمات پیشگیرانه در سواحل از جمله اقداماتی است که از هلال احمر کشور انتظار داریم.

وی با تاکید بر این که استان مازندران بعنوان معین استان تهران در بلاهای طبیعی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد، گفت: ایجاد پایگاه های قوی و تامین تجهیزات مدرن، آمبولانس های مجهز، فراهم کردن پرواز بالگرد در شب، آموزش نیروهای هلال احمر در استان و تجهیز پایگاه های هلال احمر استان باید بصورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

اهدای کارت عضویت افتخاری داوطلبان و اهدای لباس داوطلبی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر کشور به نماینده عالی دولت در مازندران از جمله برنامه های این دیدار بود.

انعقاد قرارداد جدید فی مابین ستاد مدیریت بحران وزارت کشور، جمعیت هلال احمر کشور و استان مازندران در مواجهه با بلایای طبیعی نیز در این دیدار مقرر شد، عملیاتی گردد./پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران