در سومین جلسه ستاد اقتصادی مازندران مطرح شد؛

حمایت قضایی از واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی مازندران

حرف آنلاین : سومين جلسه ستاد اقتصادي استان به رياست حجت الاسلام اكبري رئيس كل دادگستري و اعضاء ستاد، بمنظور پيگيري سياستهاي حمايت حقوقي و قضايي از واحدهاي توليدي شرکت های صنعتی مازندران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران  در این جلسه گفت: کمک به تولیدکنندگان در جهت حل مشکلات حقوقی و قضایی، از ضروریات جلسات اقتصاد مقاومتی استان بوده که به ایجاد دلگرمی و تقویت کارآیی بخش صنعت خواهد انجامید.

یاسر امینی با بیان اینکه فضای امن در روند تولید بسیار تأثیرگذار است تصریح کرد: بخش صنعت با دستیابی به فناوری دانش بنیان می تواند کیفیت تولید را ارتقاء بخشیده و بازار داخلی و خارجی را تحت تأثیر قرار دهد و حمایت قضایی، به ایجاد امنیت و آرامش روند تولید کمک شایانی خواهد نمود.

همچنین رئیس کل دادگستری استان مازندران نیز  در این جلسه با بیان اینکه نگاه به تولید باید حمایتی باشد گفت: سیاست دستگاه قضایی استان، حمایت حقوقی، قضایی و قانونی از تولیدکنندگانی است که همه همت خود را در مسیر گردش چرخ اقتصاد کشور معطوف کرده اند.

حجت الاسلام اکبری اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولید و دانش بنیانها، دادگستری استان با همه توان خود در رفع مشکلات تولیدکنندگان اقدامات و همآهنگیهای لازم را صورت می دهد.

گفتنی است، سومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور رئیس کل دادگستری استان و کلیه اعضاء ستاد برگزار شد و ۴ واحد تولیدی در این جلسه به بیان اختلافات و مشکلات حقوقی خود پرداختند و درخصوص چگونگی رفع مشکلات آنان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و جهت رفع موانع و سهولت در کار این واحدها، دستورات لازم از سوی رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان صادر گردید.