شرکت‌های دانش‌بنیان در افزایش اشتغال‌زایی موثرند

حرف آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان در افزایش اشتغال‌زایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تأثیر بسزایی دارند.   یاسر امینی در جلسه با معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری استان اظهار داشت: تولید کالای باکیفیت و قیمت مناسب، جلوگیری از خروج ارز در رسیدن به بالاترین سطح خودکفایی، از دستآوردهای […]

حرف آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان در افزایش اشتغال‌زایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تأثیر بسزایی دارند.
 
یاسر امینی در جلسه با معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری استان اظهار داشت: تولید کالای باکیفیت و قیمت مناسب، جلوگیری از خروج ارز در رسیدن به بالاترین سطح خودکفایی، از دستآوردهای مهم شرکت‌های دانش‌بنیان است که منجر به پیشبرد اهداف شعار مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان بمنظور هم‌افزایی علم و ثروت و توسعه اقتصادی و تجاری‌سازی دانش‌محور، با استفاده از حوزه‌های فناوری برتر به یاری صنعت و تولید آمده و می‌توانند به افزایش بهره‌وری و کارآفرینی کمک نمایند.
 
امینی بیان داشت: در حال حاضر ۲۰ شرکت دانش‌بنیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران فعالیت دارند که با افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان، علاوه بر حمایت از تولیدات داخلی، زمینه انتقال فناوری و ارتقاء بهره‌وری نیز فراهم می‌شود.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران نیز در این نشست گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق مشاوره‌های تخصصی و کمک به راه‌اندازی و حمایت واحدهای تحقیق و توسعه، می‌توانند نقش بسزایی در افزایش کیفیت محصولات داشته باشند.
 
علی معتمدزادگان بیان داشت: با همکاری متقابل علمی، پژوهشی و فناوری بمنظور بسترسازی مناسب برای تجاری سازی فناوری و توسعه کارآفرینی، می توان شرکتهای دانش بنیان را مورد حمایت همه جانبه قرار داد.
 
در پایان این نشست، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران و رئیس پارک علم و فناوری استان، به‌منظور توسعه همکاری مشترک درخصوص حمایت و تقویت شرکتهای دانش بنیان در سطح شهرکها و نواحی صنعتی، تفاهم نامه همکاری امضاء نمودند.