دستگیری زن زورگیر در نوشهر

زن زورگیر و سردسته باند تبهکاری در عملیات ضربتی پلیس در نوشهر دستگیر شد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: در پی وقوع سرقت به عنف طلا و زیورآلات یک خانواده در ویلایی در شهرستان نوشهر موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ اکبر درویشی  با بیان اینکه متهمان که یک زن و ۲ مرد هستند، با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند، افزود: متهمان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در میدان آزادی نوشهر در حالی که مجدداً برای باجگیری قصد داشتند متعرض آن خانواده شوند، دستگیر شدند.

او با اشاره به اینکه سردسته این باند فرد تبهکاری است که دارای سوابق متعدد کیفری است، گفت: این زن در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.

سرهنگ درویشی افزود: متهم در حین دستگیری با مقاومت در برابر پلیس و هیاهو قصد فرار از دست قانون را داشت که با واکنش سریع پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر  با اشاره به انتشار کلیپ دستگیری این باند در شبکه‌های معاند که در آن دشمنان امنیت مردم بزرگ ایران با حمایت از این فرد خطرناک هنجارشکن با دروغ پردازی و تشویش اذهان عمومی در راستای خدشه دار کردن امنیت روانی مردم تلاش کرده‌اند، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و در این راه هرگز مماشات نخواهد کرد.