حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد/ برای ادای دین آمده‌ام

حرف آنلاین: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: به‌عنوان یک کوچکتر در کشتی کشور و برای ادای دین به این ورزش پای به میدان گذاشته‌ام.

حسن رنگرز پس از  انتصاب به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت‌و‌گویی اظهار کرد: دو سال مأموریت بنده در ورزش استان مازندران امروز به پایان رسید و جا دارد از حمایت های موثر دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و همراهی صمیمانه دکتر حسینی پور استاندار مازندران قدردانی کنم.

وی افزود: خدا را شاکرم که این توفیق را دارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه کشتی به‌عنوان خادم در خدمت این عزیزان هستم. رنگرز یادآور شد: امیدوار هستم که مردم نجیب استان مازندران دو سال نوکری بنده را بعنوان کوچکترین عضو جامعه بزرگ ورزش استان پذیرا باشند و برای عزیزی که مسئولیت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعنوان استان برتر کشور در ورزش عهده دار می‌شود، آرزوی موفقیت دارم.

رنگرز اذعان داشت: باورم این بود و هست که هرچه داریم از کشتی است و همه ما به کشتی دین داریم و هرجایی که کشتی به وجود ما نیاز دارد بایستی بعنوان یک سرباز و یک خادم هرآنچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم و درخدمت باشیم.

قدردانی از محمد بنا

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تقدیر صمیمانه از همه خدمات و افتخارات بی‌نظیر آقای محمد بنا، خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته خیلی تلاش کردم بعنوان شاگرد ایشان خدمت برسم و کسب رخصت بکنم و از همین جا هم کسب رخصت می کنم و امیدوارم که زمینه بازگشت ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شود و قطعا بنده امانت دار این مهم خواهم بود و هرموقع که ایشان اراده کردند قدمشان را بعنوان بزرگ کشتی فرنگی روی چشم خواهم گذاشت و از ایشان تقاضا دارم که مجموعه ی کشتی فرنگی را از تجارب گرانبها و مشاوره های خود بی نصیب نکنند و منت ایشان را می کشیم و می دانم که قلب ایشان برای کشتی می تپد و ما هم بعنوان یک شاگرد راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

وی تصریح کرد: از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان اسطوره کشتی فرنگی ایران صمیمانه قدردانی می‌کنم که این فرصت مغتنم را برای کوچترین عضو از خانواده بزرگ کشتی فرنگی فراهم کردند و امیدوارم که در بضاعت خودم ادای دین کنم و با کمک خانواده خوب کشتی فرنگی کشور بتوانیم اتفاقات قشنگ را برای کشتی ایران رقم بزنیم و از همه خوب مردم کشورم التماس دعا دارم.

تغییر و تحول در مازندران

رنگرز همچنین ادامه داد: به هر شکل بنده بایستی روزهای آتی شرایط تغییر و تحول را در ورزش استان مازندران فراهم کنم و طبیعی است که چند روزی را درگیر خواهم بود، ولی با توجه به اینکه رقابت های امیدهای جهان را در پیش داریم با فوریت کار را دنبال کرده و تا پایان هفته جاری اولین اردوی تیم فرنگی امید را برگزار می کنیم و با توجه به ضیق وقت دو اردو را به لحاظ فنی می توانیم برگزار کنیم و امیدواریم حضور شایسته ای را در این رقابت ها به مانند دو سال اخیر داشته باشیم.

وی گفت: از همه ی مردم خوب مازندران و همه کسانی که همکاری با من داشتند چه در اداره کل و هیئت های ورزشی و ورزشکاران صمیمانه قدردانی می کنم و هر آن چیزی که اتفاق افتاد که خوب بود ماحصل تلاش این عزیزان بود و اگر هم قصوری بود متوجه بنده بوده است و از همه حلالیت می‌طلبم.