بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی رازی قائمشهر با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد

فرماندار قائمشهر با بیان اینکه هفته دولت امسال ۱۰۳ پروژه با اعتبار ۱۷۴۰ میلیارد تومان بهره برداری و کلنگ زنی می‌شود، اظهار کرد : بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی رازی هم با حضور رییس جمهور افتتاح ‌خواهد شد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ جواد مولایی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، پروژه های تولیدی و  عمرانی، بهداشت ودرمان، تامین انرژی، زیر ساخت شهرک صنعتی، راه های روستایی و طرح هادی روستاها و طرح های رفاهی و خدماتی درمدیریت شهری را مهم‌ترین طرح های این هفته در حوزه های مختلف برشمرد.

وی با اعلام اینکه پروژه بیمارستان جدید  ۳۲۰تخت خوابی رازی  پس از ۱۷ سال بلا تکلیفی تنها  ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: در دوسال اخیر با انجام ۶۰درصد باقیمانده کارها نهایتا با ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار تکمیل و تجهیز و آماده بهره برداری شد و بزودی با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد .

مولایی یادآورشد: دراجرای طرح نهضت ملی مسکن، عملیات پروژه ۱۲۰ واحدی مجتمع مسکونی غدیر آغاز شده  و  عملیات  اجرایی ساخت مسکن زمین های حاجی آباد، پشت کنسرو و ارطه نیز به زودی آغاز خواهد شد.

فرماندار قائمشهر با بیان اینکه تقاطع غیر هم سطح شهید مهدوی و ورزشگاه شهید وطنی با تزریق اعتبارات ملی مناسب تکمیل و برای بازی ها لیگ بهره برداری شد، تصریح کرد: اجرای پروژه های مخابراتی حدود ۳۰ طرح  در روستاها، حل مشکل برق صنعتی با احداث پست و حل مشکل ۴۵ روستای دارای ضعف ولتاژ، اصلاح شبکه و حل معضل آبرسانی قائمشهر با ۱۶۰ میلیاردتومان اعتبار ملی و همچنین حفر و تجهیز ۳۰ چاه کشاورزی با ۱۱میلیارد تومان اعتبار برای رهایی  از تنش های آب زراعی از جمله اقدامات و پروژه های اجرایی شهرستان قائمشهر در یک سال اخیر بوده است.

این مسئول یادآور شد: تقاطع غیر همسطح شهید مهدوی پروژه غیر فعال بود که فعالیت خود را در دولت سیزدهم از سر گرفت و پیمانکار جدید برای پروژه در نظر گرفته شد؛ همچنین تا هفته‌ی آینده بتون ریزی مسیر مردم بالاتجن انجام و آسفالت خواهد شد و تا پایان سال از این طرح بهره برداری می‌شود.

فرماندار قائمشهر طرح های زیربنایی و زیرساختی در حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی، رفاهی و پسماند در مدیریت شهری توسط شهرداری قائم شهر  با همکاری شورای اسلامی شهر را دیگر اقدامات انجام گرفته در این شهرستان عنوان کرد و گفت: در کارگروه تسهیل ۶۰ مصوبه عملیاتی شد و در قائمشهر با کمک تعاونی دهیاران اسفالت مدارس انجام شد؛ همچنین این شهرستان رتبه اول قیر مشارکتی را در سطح کشور به خود اختصاص داد.

مولایی با اشاره به چهارمین سفر استاندار مازندران شهرستان قائمشهر، اظهار کرد: استاندار ۸۰ مصوبه مهم در این سفر مشخص کرد.

وی به اقدامات انجام شده برای اعزام زائران اربعین امسال اشاره و خاطرنشان کرد: کمکهای مردمی اربعین به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان انجام شد و حضور ۳ موکب در شهر این خدمات انجام می‌شود.

مولایی ادامه داد:  تخصیص اعتبار برای ایمن سازی جاده های روستایی و کلنگ پروژه ساخت ۳۰۰ واحد در منطقه‌ی حاجی اباد نیز انجام خواهد شد.