برگزاری فیلم‌های جشنواره فجر در ۲سینمای ساری

حرف آنلاین: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از میزبانی همزمان این استان از جشنواره فیلم فجر در دوسینمای ساری خبر داد. عباس زارع با اشاره به برگزاری همزمان چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در مازندران، گفت: آثار جشنواره فیلم فجر در سینما سپهر ساری و سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از […]

حرف آنلاین: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از میزبانی همزمان این استان از جشنواره فیلم فجر در دوسینمای ساری خبر داد.


عباس زارع با اشاره به برگزاری همزمان چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در مازندران، گفت: آثار جشنواره فیلم فجر در سینما سپهر ساری و سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از ۱۵ تا ۲۲ بهمن اکران خواهد شد و تمام تلاش ما این است این جشنواره را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.
وی با اشاره به جزئیات و نحوه برگزاری جشنواره در این استان اظهار کرد: : جزئیات برگزاری این جشنواره و جدول اکران فیلم ها متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.
زارع تصریح کرد: به دلیل شرایط کرونایی این دو سینما ، فیلم های این جشنواره را با ۵۰ درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل های بهداشتی اکران خواهند کرد .
شایان ذکر است؛ چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۲ بخش فرهنگی و رقابتی از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ در تهران برگزار می شود./روابط عمومی