اهدای ۱۱ دستگاه مکانیزاسیون کشاورزی به کشاورزان بهشهری

حرف آنلاین: به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای یازده نفر از متقاضیان تهیه ادوات کشاورزی طی مراسمی در بهشهر تسهیلاتی به ارزش بیش از ده میلیارد ریال شامل ۷ دستگاه خطی‌کار کشت مستقیم، سه دستگاه سم پاش و یک دستگاه چیزل تحویل گردید. این مراسم با حضور  مدیرکل، معاون و ناظر […]

حرف آنلاین: به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای یازده نفر از متقاضیان تهیه ادوات کشاورزی طی مراسمی در بهشهر تسهیلاتی به ارزش بیش از ده میلیارد ریال شامل ۷ دستگاه خطی‌کار کشت مستقیم، سه دستگاه سم پاش و یک دستگاه چیزل تحویل گردید.

این مراسم با حضور  مدیرکل، معاون و ناظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان. ناظر فنی، معاونین جهاد کشاوری استان، فرماندار شهرستان بهشهر، بخشدار یانه سر، مدیر جهاد شهرستان، مسئولان مراکز خدمات بهشهر و متقاضیان طرح در روز شنبه ۲۳ بهمن ماه برگزار گردید.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان مازندران در گفتگویی، ضمن اشاره به جزئیات طرح جهش تولید دیم‌زارهای استان مازندران گفت: عوامل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این طرح خدمت گذار مردم بوده و تمام توان خود را برای جهش تولید و رفاه مردم گذاشته است تا گامی بزرگ در محرومیت زدایی استان مازندران برداشته شود.

هادیان در ادامه صحبت های خود افزود: یازده دستگاه مکانیزاسیون کشاورزی به ارزش یک میلیارد تومان به کشاورزان تقدیم گردید که براورد می‌شود با این تعداد بتوان به بیش از ۲۰۰ کشاورز  در مناطق محروم خدمت رسانی کرد.

علی اصغر میرزایی فرماندار بهشهر نیز ضمن تکریم طرح جهش تولید دیم زارها از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به جهت حضور و پشتیبان اصلی این طرح تقدیر و تشکر کرد./روابط عمومی