از اتمام ساخت فیلم تا برگزاری پیش‌همایش آیت الله کوهستانی

حرف آنلاین: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اتمام کار فیلمبرداری فیلم مستند زندگی آیت الله کوهستانی خبر داد و گفت: مقدمات برگزاری پیش همایش در مشهد مقدس انجام شده و این همایش به زودی برگزار خواهد شد. عباس زارع در جلسه هماهنگی برگزاری همایش ملی آیت الله کوهستانی با حضور مدیرکل فرهنگ و […]

حرف آنلاین: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اتمام کار فیلمبرداری فیلم مستند زندگی آیت الله کوهستانی خبر داد و گفت: مقدمات برگزاری پیش همایش در مشهد مقدس انجام شده و این همایش به زودی برگزار خواهد شد.

عباس زارع در جلسه هماهنگی برگزاری همایش ملی آیت الله کوهستانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جمعه بهشهر ضمن ارائه گزارش از روند اجرایی این همایش گفت: بخش عمده تعهدات بخش علمی همایش انجام شده است.

وی افزود: کار فیلمبرداری فیلم مستند زندگی آیت الله کوهستانی با همیاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام شده و کتاب های همایش نیز در حال آماده شدن برای چاپ است.

وی در خصوص برگزاری پیش‌همایش آیت الله کوهستانی اظهار داشت : مقدمات برگزاری پیش همایش در مشهدمقدس با همکاری وزارت ارشاد و آستان قدس نیز انجام شده و این همایش به زودی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام جباری نیز در این جلسه ضمن قدردانی از پیگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ارج نهادن به عالمان دین ارج نهادن به مقام پیامبران است و در راستای برگزاری همایش آیت الله کوهستانی کارهای مهمی تاکنون انجام شده که پس از این باید این تولیدات و امور عرضه شود.

وی افزود :دغدغه و توقع ما مقدمات برگزاری همایش اصلی است که حمایت ملی و استانی را می طلبد.

در پایان نیز حجت الاسلام جباری با قدردانی از اعضاء شورای سیاست گزاری همایش آیت الله کوهستانی،  از دیگر دستگاه ها و عموم مردم بویژه اهالی بهشهر و کوهستان خواست تا برای بزرگداشت این عالم و عارف بزرگ و برگزاری شکوهمند همایش ، مشارکت بیشتری نمایند.