60085_orig

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : انبار نفت  منطقه ساری از مدرنترین و ایمن ترین تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و توانست رکورد بی سابقه ۳/۹ میلیون لیتر بارگیری در روز را در مرداد ۹۷ برجا گذاشت.

به گزارش حرف آنلاین، حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری سال بهره برداری کامل انبار نفت ساری را  ۱۳۶۷ بیان کرد و افزود: تاسیسات انبار نفت ساری در زمینی به مساحت حدود ۳۰ هکتار متصل به مرکز استان با هدف تامین،  ذخیره سازی و توزیع انواع فرآورده های نفتی مورد نیازاستان، دیگرمناطق و نیروگاههای شمال کشور تاسیس شد و در شرایط عادی از این انبار روزانه حدود ۳٫۵ الی ۴ میلیون لیتر بارگیری می شود.

وی ادامه داد : در پی شایعات کمبود و گرانی بنزین درمرداد ماه ۹۷ روزانه حدود ۹٫۳ میلیون لیتر بنزین از انبار شهید اسماعیلی ساری در بین پمپ بنزین های منطقه ساری توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی پرسنل شریف منطقه ساری موج شایعه کمبود وگرانی بنزین در مازندران نتوانست باعث تعطیلی پمپ بنزینهای منطقه ساری شود.

طالبی اذعان کرد:  تانکرهای حمل بنزین با بارگیری شبانه روزی از انبار ساری، سوخت مورد نیاز جایگاههای عرضه سوخت را تامین می کردند.

طالبی از ایمنی بالای تاسیسات انبار نفت ساری گفت و تاکید کرد: با توجه به حساسیتهای بالای عملیاتی در انبار نفت ساری ، شناخت محیط های پر خطر، شرح وظایف و تقسیم کار هر یک از اعضا و انجام مانورهایی برای انجام کار بدون حادثه و ایمن، از وظایفی است که به درستی انجام می شود.