2

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: این دانشگاه حمایت و آمادگی خود را برای احیای دوباره نساجی مازندران و البرز مرکزی اعلام می‌کند. میرامید هادیانی به‌همراه کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر در دیدار با آیت‌الله معلمی نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر  که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، اظهارکرد: انقلاب‌های دنیا به انقلاب‌های کوچک و بزرگ تقسیم‌ می‌شود و  انقلاب اسلامی ایران با شعار نه غربی نه شرقی، جمهوری اسلامی یک انقلاب تمدن‌ساز است.

سرپرست دانشگاه آزاد قائم‌شهر گفت: تأکید چندساله مقام معظم رهبری بر بحث دانشگاه‌های اسلامی، اخلاق‌مداری و  مسئله‌محوری دو رکن اساسی دانشگاه آزاد اسلامی است و اگر تمامی دانشگاه ها با این دو رکن تولید علم کنند ما می‌توانیم از دولت اسلامی  به جامعه اسلامی برسیم.

به گزارش انا، هادیانی، بومی بودن علم را یکی از ویژگی‌های مهم علم دانست و گفت: در آینده اگر بتوانیم قدرت علمی کشور را توسعه و علم را بومی و مسئله محور کنیم قطعاً به توفیقات قابل توجهی دست پیدا خواهیم کرد.

وی با ابراز تأسف از اینکه نساجی مازندران و البرز مرکزی که از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین صنعت‌های شهرستان و استان بودند و هم اکنون به نابودی کشیده شدند، گفت: من به عنوان فرزند این شهر نخواهم گذاشت تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به سرنوشت اینها دچار شود و قطعاً با همکاری اساتید و نیروهای متخصصی که در دانشگاه وجود دارد برای رفع مشکل این دو کارخانه ورود پیدا می‌کنیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر تأکید کرد: جهت تحقق و  پیشبرد اهداف دانشگاه از پیشنهادات و حمایت‌های مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری استفاده خواهیم کرد.

هادیانی از رویکرد جدید و تأثیرگذاربودن دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در بخش فرهنگی، اقتصادی و علمی در مسائل بیرونی دانشگاه و شهرستان خبر داد.

وی، دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از دستاوردهای باارزش انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته عنوان کرد و گفت: واحد قائم‌شهر نیز با سابقه ۳۵ ساله یکی از دانشگاه‌های قدیمی در سطح کشور است که با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌هایی که دارد توانسته است در کشور و استان جایگاه مهمی داشته باشد.