7 نفر در تصادف جاده آمل – بابل زخمی شدند

رئیس پلیس راه مازندران گفت: انحراف و برخورد خودروی پراید با وانت‌مزدا و جدول بتنی در محور آمل به بابل محدوده روستای متکه بخش لاله آباد هفت زخمی برجا گذاشت.

به گزارش حرف آنلاین ؛ سرهنگ یدالله جهان تاب گفت : بر اثر این حادثه که حوالی ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز به وقوع پیوست، رانندگان و سرنشینان این خودروهای سبک سواری و باری مصدوم و به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی ترددها در جاده های مازندران در ۲۴ ساعت اخیر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، وضعیت ترافیک خودرو در مسیرهای منتهی به این استان در سوادکوه و کندوان را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه جاده چالوس و سوادکوه هم اکنون با بارش باران و پدیده مه گرفتگی و محور هراز و آزاد راه تهران شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است، از رانندگان وسایل نقلیه خواست با توجه به کاهش سطح دید و لغزندگی سطح جاده ها، علاوه بر رعایت قوانی و مقررات راهنمایی و رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفر امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره های ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.