گلایه آیت الله معلمی از بی توجهی به نمایشگاه بین‌ المللی مازندران در قائم شهر

امام جمعه قائم شهر از بی توجهی به نمایشگاه بین‌المللی مازندران در قائم شهر گلایه کرد.

به گزارش حرف آنلاین، کش و قوس های نمایشگاه بین المللی مازندران در قائم شهر پس از سال ها هنوز تمام نشده بطوری که  آیت الله علی معلمی امام‌جمعه قائم‌شهر  در افتتاحیه هفته مازندران و‌نمایشگاه توانمندی های استان، به این موضوع واکنش نشان داد.

وی گفت که از گذشته دور کسب و کار پراکنده به مرور زمان نظم پیدا کرد که باید تقویت شود اما اگر این امر شکسته شود به ضرر همه است.

این گلایه که در حضور حسینی پور استاندار مازندران صورت گرفت، نشات گرفته از راه اندازی نمایشگاه های متعدد در شهرهای مختلف بخصوص در مرکز استان است.

براساس قوانین و دستورالعمل های وزارت صمت، هر استان فقط یک نمایشگاه بین المللی می تواند داشته باشد اما در مازندران این امر رعایت نمی شود و با عناوین مختلف این قانون نادیده گرفته می شود.

آیت الله معلمی در سخنان دیگری،  برپایی نمایشگاه هفته مازندران را کاری نو و خلاقانه دانست و تقارن ۱۴ آبان روز مازندران و ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی را به نیکی برشمرد.

به گفته وی، مناسبت روز ملی مازندران که بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت دارد و در آن زمان حرکت علویان از منطقه کجور به سمت آمل به مدت دو سال زمان برد تا پرچم حاکمیت اهل بیت برافراشته شود‌.