مهندسین مازندران پیشگام انجام رسالت اجتماعی به عنوان اعضای فرهیخته جامعه

نشست مشترک رئیس سازمان مازندران و نایب رئیس اول سازمان با هیئت مدیره مجمع خیرین ماهک در محل بیمارستان ماهک در ساری برگزار شد.

به گزارش حرف آنلاین؛ مهندس یزدی نژاد رئیس سازمان مازندران در این نشست با تجلیل از حس مسئولیت پذیری مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی مازندران در موضوعات اجتماعی مختلف گفت در موضوع زلزله خوی سازمان مازندران به تنهایی به اندازه تمامی سازمان‌های کشور به مردم منطقه کمک نمود.

رئیس سازمان همچنین با تجلیل از فعالیت‌های مجمع خیرین ماهک در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از آمادگی سازمان جهت عقد تفاهم نامه بابت مشارکت فعالانه و پویای سازمان و اعضای سازمان در حمایت مادی یا معنوی از این مجموعه خبر داد.

خانم دکتر محمودی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجمع خیرین ماهک وجود تنها بیمارستان تخصصی در شمال کشور که با کمک خیرین این استان ساخته شد را نمونه‌ای از همدلی و همراهی مردم با یکدیگر جهت کاهش مشکلات کودکان دانست.

در این جلسه مهندس شهریاری و دکتر خویی رئیس و نایب رئیس مجمع خیرین ماهک به ارائه گزارشی از نحوه فعالیت این مجمع پرداخته و ضمن استقبال از پیشنهاد سازمان، حمایت مهندسین از مجمع خیرین ماهک را ایده‌ای مناسب جهت افزایش ارائه خدمات به کودکان مبتلا به سرطان دانستند.

در پایان این نشست رئیس سازمان و نایب رئیس اول سازمان از بخشی از بیمارستان بازدید به عمل آوردند.