مسدود شدن محور کیاسر به ساری به علت بارش برف

رئیس پلیس راه استان مازندران، گفت : محور کیاسر به ساری حدفاصل تلمادره به علت باش برف و کولاک شدید از صبح امروز مسدود شده و تردد در آن امکان پذیر نیست.

به گزارش حرف آنلاین ؛ سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه استان مازندران، در تشریح این خبر از بارش برف و کولاک شدید در محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: محور کندوان که به علت ریزش کوه و بارش شدید برف و کلاک مسدود شده بود از با تلاش عوامل راهداری و ماموران پلیس راه ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح امروز باز شد.

وی با شاره به این که تلاش عوامل راه و راهداری برای بازگشایی این محور ادامه دارد، افزود: سایر محورهای استان نظیر کندوان، هراز و فیروزکوه باز بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد.

سرهنگ جهان تاب همچنین یادآور شد: با توجه به بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی و معابر بین شهری استان سطح محورها و جاده‌های استان لغزنده است و لازم است رانندگان گرامی ضمن خودداری از سفرهای غیر ضرور و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز توصیه‌های پلیسی را جدی بگیرند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، درخواست کرد؛ با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.