مازندرانی‌ها قبل از ۹دی علیه فتنه‌طلبان خروشیدند

به گزارش حرف آنلاین، بیانیه شورای ائتلاف مازندران در پاسداشت ۹ دی به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم/ سلام و درود خدا بر ملت فهیم و فکوری که در تشخیص دوست از دشمن و سره از ناسره، سرفراز و سربلند عمل کرده و می‌کند. ملتی که اساس و اصل نگاه و نظر خود […]

به گزارش حرف آنلاین، بیانیه شورای ائتلاف مازندران در پاسداشت ۹ دی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم/ سلام و درود خدا بر ملت فهیم و فکوری که در تشخیص دوست از دشمن و سره از ناسره، سرفراز و سربلند عمل کرده و می‌کند.

ملتی که اساس و اصل نگاه و نظر خود را به محور و محرکی به‌نام ” ولایت مطلقه فقیه” دوخته است. محور و محرکی که مقبولیت عمومی و مشروعیت اعتقادی را توامان در خود دارد.

۹‌ دی را باید روز ظفر بزرگ امت امام و امام امت دانست. روزی که امتی باعظمت حول امامی معظم گرد آمده تا به همگان ثابت کنند این امت اگرچه رنج ها دیده و می‌بیند اما فصل الخطاب نگاه و نظر او ،فقط و فقط کلام و مرام امام عزیزش هست ولاغیر.

۹ دی یک تذکر جدی به خواص هست. خواصی که نه تنها در سال ۸۸ بلکه در ده سال قبل از آن در ۷۸ و نیز در ده سال بعد از آن در ۹۸ هم مردود و مطرود شدند. علت العلل مردودی و مطرودی آنان را می توان تنها در یک جمله توضیح داد و آن هم، عدم اقتدا به مقتدا.

۹دی قابل تکرار هست چون بازیگران اصلیش همچنان هستند و موجودند. از یک سو امتی همچنان با افتخار در خط و مسیر ولی و امام خود و از سوی دیگر نیز متاسفانه خواصی کج فهم و بدفهم هم همچنان در جاده انحراف و اختلاف. اگرچه اینک به برکت ارتقاء بصیرت عمومی، از جمع و جبهه خواص بی‌معرفت کاسته شده اما حتی اندک آن هم قابل تامل اند.

بنابراین تا این دو طیف باشند – که البته هستند- ۹ دی‌ها نیز قابل تکرارند، ۹ دی‌هایی که می‌تواند برای جبهه حق ، پربارتر و در مقابل برای جبهه باطل، خسارت بارتر باشند.

در ۹ دی ۸۸ تمام ایران با تمام عظمتش در دفاع از حریم ولایت و شهادت به پا خاسته و عاشورایی ماندگار را رقم زدند. عاشورایی که تنها به یک روز محدود نشد و تا هفته ها ادامه داشت.

ذکر این نکته ضروریست که امت همیشه بصیر و فهیم مازندران، قبل از ۹ دی بر علیه فتنه‌طلبان و فتنه‌انگیزان خروشیدند و در این جغرافیای علوی نشان، بر علیه فتنه‌گران و یاغیان و نیز بر علیه سران خائن این قوم و قبیله منحوس، طوفان به پا کردند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی، مجدد با آرمان‌های گرانسنگ امامین عزیز انقلاب اسلامی تجدید عهد کرده و ادامه راه سرخ شهدا به ویژه حاج قاسم بزرگ را وظیفه ذاتی و قطعی همگان می‌داند. وظیفه‌ای که در آن فوزی عظیم قرار دارد.

به‌جد معتقدیم دولت انقلابی و مردمی سیزدهم به ریاست شاگرد برجسته مکتب امامین انقلاب اسلامی و شهداء گرانقدر، برای فائق آمدن بر مشکلات در پیش رو تنها می بایست مدیریت انقلابی را همانگونه که در موضوع واکسناسیون عمومی، اعمال کرد در میدان عمل ، به عینیت در آورد.

بدون شک مدیریت انقلابی تنها در قاب و قامت مدیران انقلابی قابل تحقق هست لذا ضرورت دارد دولت محترم نسبت به تغییرات مدیریتی -که متاسفانه بسیار با کندی و ضعف مفرط همراه هست- اقدامی انقلابی و البته منطقی داشته باشد.

جبهه انقلاب اسلامی مازندران این مطالبه بحق را از مدیریت عالی استان دارد. انتظار این هست که با هدف ایجاد تحول در استان به نفع مردم ولایتمدار، تغییرات مدیریتی بر پایه پاکدستی، کارآمدی، انقلابی‌گری و ولایت‌مداری هر چه زودتر روی دهد.