۲۲ فوتی در تصادفات رانندگی تعطیلات نوروزی در مازندران

حرف آنلاین: مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت : بر اساس اطلاعات رسیده از مراکز پزشکی قانونی مازندران جمع کشته های اولیه تصادفات نوروزی امسال (۱۴۰۱) در تعطیلات در استان ۲۲ نفر (۱۴مرد و ۸ زن )می باشد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد کاهش داشت. دکتر علی عباسی […]

حرف آنلاین: مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت : بر اساس اطلاعات رسیده از مراکز پزشکی قانونی مازندران جمع کشته های اولیه تصادفات نوروزی امسال (۱۴۰۱) در تعطیلات در استان ۲۲ نفر (۱۴مرد و ۸ زن )می باشد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد کاهش داشت.

دکتر علی عباسی با بیان اینکه ۱۶ نفر در محور برون شهری و ۶ مورد هم در محور دورن شهری جان خود را از دست دادند ، افزود : آمار جمع آوری شده از کشته های تصادفات نوروزی مریوط به محدوده زمانی ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین امسال ۱۴۰۱ است و امکان تغییر در آن وجود دارد .

عباسی افزود : از کل آمار فوت شدگان ۱۶ نفر بومی و ما بقی غیر بومی هستند، بابلسر با ۴ ، ساری و نور هر کدام با با ۳ و آمل با ۲ بیشترین و شهرستان های بابل ، قائمشهر ، تنکابن ، نوشهر ، عباس آباد، چالوس ، بهشهر ، جویبار ، میاندرود ، نکا هر کدام با یک مورد فوتی در آن گزارش شده است.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با تاکید بر اینکه آمار ذکر شده از تلفات ،آمار اولیه این استان است که به صورت فوری از ۱۶ مرکز این اداره کل جمع آوری شده و به جهت امکان اضافه شدن تلفات از بین مصدومان حوادث رانندگی نوروزی که در بیمارستان ها بستری هستند آمار نهایی در هفته دوم اردیبهشت اعلام می شود .