صادق زاده : پهلوانان واقعی شهدا هستند

پهلوان سال ۹۵ ایران گفت: دریافت بازوبند پهلوانی از پدر دو شهید سرافراز و یک جانباز ۸ سال دفاع مقدس افتخاری بزرگ برای من به عنوان یک عضو جامعه کشتی است. جابر صادق‌زاده پس از رسیدن به افتخار بازوبند پهلوانی ایران در سال ۹۵، گفت: دیدار بسیار سختی مقابل میرزاپور در دیدار فینال داشتم، چراکه […]

پهلوان سال ۹۵ ایران گفت: دریافت بازوبند پهلوانی از پدر دو شهید سرافراز و یک جانباز ۸ سال دفاع مقدس افتخاری بزرگ برای من به عنوان یک عضو جامعه کشتی است.

جابر صادق‌زاده پس از رسیدن به افتخار بازوبند پهلوانی ایران در سال ۹۵، گفت: دیدار بسیار سختی مقابل میرزاپور در دیدار فینال داشتم، چراکه وی ازحمایت پرشور تماشاگران مشهدی برخوردار بود و از اینکه توانستم عنوان ارزشمند پهلوانی ایران در سال ۹۵ را برای سومین بار کسب کنم، بسیار خوشحالم.

پهلوان سال ۹۴ ایران تصریح کرد: مطمئناً کسب عنوان پهلوان کشور برای دومین سال پیاپی، نتیجه زحمات و تمرینات خوبی بود که پشت سر گذاشتم و خدا رو شکر می‌کنم که این افتخار را بدست آوردم و لطف خدا شما حال من شد. امیدوارم شایسته این بازوبند که تاکنون بزرگان و پهلوانان ارزشمند ایران زمین بر دست خود بسته‌اند، باشم.

وی درباره سطح برگزاری این مسابقات گفت: رقابت‌ها امسال در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم با حضور بیش از سی کشتی‌گیر برگزار شد و سطح خوبی داشت و امیدوارم با توجه به برگزاری این مسابقات در رده‌های سنی پایه این کشتی روز به روز در سطح کشور گسترش پیدا کند و در کشورهای مختلف هم توسعه یابد.

صادق‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: دریافت بازوبند پهلوانی سال ۹۵ از پدر شهیدان هاشم و اکبر و جانباز سرافراز باقر کروچی لحظه بسیار معنوی بود، فرزندان ایشان پهلوانان واقعی هستند و این یک افتخار بزرگ است.

رقابت های کشتی پهلوانی بزرگسالان قهرمانی کشور و انتخاب پهلوان سال ۹۵، یادواره مرحوم زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی، در سالن بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد و در پایان تیم مازندران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های خراسان رضوی الف و خراسان رضوی ب دوم و سوم شدند.

جابر صادق زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم بعنوان پهلوان کشور در سال ۱۳۹۵ رسید.وی با شکست احمد میرزاپور پهلوان سال ۱۳۹۵ کشور شد. به گزارش مازنداسپرت، در دیدار فینال وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جابر صادق زاده پهلوان سال گذشته کشور از مازندران به مصاف احمد میرزاپور پهلوان کشور و قهرمان مسابقات جهانی از خراسان رضوی رفت و در یک کشتی بسیار نزدیک با نتیجه ۲ بر ۲ از سد این حریف گذشت و پهلوان کشور در سال ۹۵ شد.

در دیگر رقابت های فینال این مسابقات نیز امین خدابخش از خراسان رضوی ب در وزن ۶۰ کیلوگرم، ابراهیم ولیان از بوشهر در وزن ۷۰ کیلوگرم، جعفر قاسمی از مازندران در وزن ۸۰ کیلوگرم، مجتبی کلانتریان از خراسان شمالی در وزن ۹۰ کیلوگرم و سینا غلامی از مازندران در وزن ۱۰۰ کیلوگرم با شکست حریفان خود به مقام نخست رسیدند.