سردار عبدالله ملکی بر لزوم رفع مشکلات معیشتی خبرنگاران در مازندران تاکید کرد

حرف آنلاین: سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: خبرنگاران این سربازان جبهه جنگ نرم در استان مشکلاتی دارند، بنده از استاندار مازندران می‌خواهم تا به مسائل معیشتی اصحاب رسانه توجه ویژه داشته باشد.

سردار عبدالله ملکی در مراسم دورهمی عاشورایی روز خبرنگار که در پارک موزه دفاع مقدس مرکز مازندران برگزار شد، ضمن تسلیت ایام، اظهار کرد: روز خبرنگار امسال با روز عاشورا تقارن پیدا کرد، از این رو تصمیم گرفتیم امسال به‌مناسبت چهل و سومین سال پیروزی انقلاب از ۴۳ خبرنگار استان در کنار مزار هشت شهید گمنام تقدیر کنیم‌.

وی افزود: جنگ حق علیه باطل که در روز دهم محرم انجام شد هنوز ادامه دارد، ما در جبهه حق صدای خدامحوری داشته و با تکیه بر سخنان انبیا با جبهه باطل در ستیز هستیم.

ملکی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان جنگ ترکیبی را آغاز کرد و از زمان پیروی انقلاب تاکنون ادامه دارد، در گذشته رزمندگان در صف اول بودند الان خبرنگاران در صف اول قرار دارند تجهیزاتشان کم است همچون تجهیزات سربازان امام راحل که با دست خالی جنگیدند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران خاطرنشان کرد: امروز اصحاب رسانه از فرهنگ حسینی دفاع می‌کند و با دوربین و قلم بر جبهه دشمن هجوم می‌برد، در این ایام مسئولان کشوری باید به خبرنگاران توجه ویژه داشته باشند.

این مسئول عنوان کرد: ایران اسلامی به بلندای انقلاب اسلامی در تمام جهان حضور دارد و خبرنگاران از این تفکر دفاع می‌کنند، کسانی که در جبهه رسانه‌ای حضور فعال دارند خیلی بزرگ هستند.

وی همچنین ادامه داد: امروز که در فضای مجازی یک دروغ تبدیل به حق می‌شود و بسیاری از مردم را فریب میدهد، سردار سلیمانی‌ها شهید شدند تا مردم بیدار شوند.

ملکی خطاب به خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه علیرغم باوجود مسائل اقتصادی سربازان خوبی هستند، مصمم باشید نترسید، قدر قلم در دستان خود را بدانید، نگاهتان به آسمان باشد، نور را ببینید ملوان کشتی فانوس دریایی را می‌بیند ما نظامی‌ها در دل شب رو به جلو حرکت می‌کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران خاطرنشان با اشاره به مشکلات اقتصادی خبرنگاران در استان، اضافه کرد: بنده به‌عنوان سخنگوی شما از استاندار مازندران می‌خواهم که نسبت به وضعیت معیشتی خبرنگاران توجه ویژه داشته باشد.

این مسئول همچنین خواستار معرفی شهداس شاخص شهر و استان توسط اصحاب رسانه با نگاه سوژه‌محور شد.

گفتنی است؛ این مراسم با قرائت زیارت عاشورا آغاز و باعطرافشانی مزار شهدای گمنام توسط اصحاب رسانه به پایان رسید.