دیدار اعضای ستاد گرامیداشت شش بهمن آمل با مدیرکل صداوسیمای مازندران

اعضاي ستاد گراميداشت حماسه اسلامي ششم بهمن سال 60 مردم شهرستان آمل به همراه سيد عباس حسيني فرماندار اين شهرستان، با هادي ابراهيمي مديركل صداوسيماي استان مازندران ديدار كردند.

هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای استان مازندران در نشست با اعضای ستاد گرامیداشت حماسه اسلامی شش بهمن آمل با اشاره به تعمل مثبت و ارزنده فرماندار شهرستان آمل با رسانه ملی، از ارتباط مناسب و پاسخگویی ایشان به رسانه ملی قدردانی کرد.

وی با اشاره به جایگاه حماسه اسلامی سال ۶۰ مردم آمل از راه اندازی نهضت خاطره گویی به منظور ثبت و ضبط این حماسه مردمی خبر داد و گفت: شش بهمن بخشی از تاریخ مردم ایران است و باید تلاش کنیم حوزه تاریخ شفاهی این حوزه برنامه های اثربخشی طراحی و تولید شود.

ابراهیمی با اعلام حمایت از ساخت فیلم فاخر و ماندگار در حوزه شش بهمن، از محل اعتبارات ملی، همدلی مسئولان و جبهه مردمی شش بهمن از این حوزه را در به ثمر رسیدن آن موثر ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه حماسه اسلامی مردم آمل باید کارهای بسیاری انجام داد و با کار جهادی و ستادی زوایای پنهان و مهم را مطرح کنیم، عنوان کرد: آمل تنها شهری است که بنیانگذار کبیر انقلاب از آن نام برده است و این افتخار برای مردم آمل ماندگار خواهد بود.

مدیرکل صداوسیمای مازندران به اشاره به خاطره ای از دیدار مردم مازندران و آمل با رهبر انقلاب تاکید کرد که این سخنرانی تاریخی و حواشی و اتفاقاتی که رقم خورد برای مردم آمل و مازندران عزیز است و بار دیگر قابل پخش از سیمای مازندران خواهد بود که این امر در سال جاری رخ می دهد.

سید عباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان آمل نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه رویکرد امسال برنامه های شش بهمن برای اقناع فکری و آشنایی نسل جوان با حماسه اسلامی سال ۶۰ مردم آمل خواهد بود، از رویکرد مردمی سازی در ستاد حماسه اسلامی سال ۶۰ مردم آمل در دو سال اخیر خبرداد.

وی با اشاره به اینکه از نماینده رسانه ملی در مازندران در خواست می کنیم که با توجه به تدارک هفته شش بهمن برای این هفته نیز صداوسیما برنامه های روزانه ای تدارک دیده و تبیین حماسه اسلامی مردم آمل را در دستور کار داشته باشد، عنوان کرد: حماسه شش بهمن برای مردم آمل فراموش شدنی نیست به خصوص که هنوز حماسه سازان شش بهمن در این شهرستان حضور دارند و در وقایع اخیر، ضدانقلاب و منافقین برنامه خاصی برای آمل داشتند و آمل جز شهرهای کانونی برای ایجاد اغتشاش بود اما مردم آمل با تاسی از رشادت حماسه سازان سال ۶۰ دوباره دست رد به سینه ضدانقلاب زدند.

فرماندار شهرستان آمل با اشاره به اینکه روایت حماسه سازان آمل در دهه ۶۰ جاذبه های بسیاری دارد که باید به آن پرداخته شود، بر تبیین حوادث قبل و بعد از شش بهمن سال ۶۰ برای مردم تاکید کرد.