خودروی حامل مواد مخدر در محور هراز توقیف شد

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران از کشف ۲۱ کیلو تریاک از یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در محور هراز خبر داد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ سرهنگ داریوش مهدی زاده با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فرد در امر قاچاق موادمخدر از استان‌های مرکزی کشور به داخل استان مازندران، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی متهم به قاچاق موادمخدر که با استفاده از یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ اقدام به قاچاق موادمخدر می‌کرد را شناسایی کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان، اظهار کرد: با شناسایی خودروی متهم با هماهنگی قضائی و در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل و عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان این فرد حین تردد در محور هراز متوقف و دستگیر شد.

سرهنگ مهدی زاده، افزود: ماموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، ۲۱ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف کنند.

وی از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهم با قرار مناسب روانه زندان شد و موضوع در دست پیگیری است.