تیم نساجی مازندران از سد فولاد خوزستان نیز گذشت

تیم نساجی مازندران در ادامه روند صعودی خود موفق شد تیم فولاد خوزستان را در استادیوم شهید وطنی قائمشهر  با شکست بدرقه کند.

به گزارش حرف آنلاین، تیم نساجی مازندران در خانه خود و در غیاب هواداران پرشورش، برابر فولادی قرار گرفت که هدایت آن برعهده جواد نکونامی بود که عامل اصلی صعود نساجی به لیگ برتر بعد از ۲۴ سال شده بود.

ارتباط جذاب نکونام و نساجی موجب برتری ببرهای مازندرانی شد.در این ميان شاگردان و همراهان حمید مطهری در تیم نساجی قائم‌شهر در ادامه روند رو به رشد خود و پس از برد هفته گذشته برابر گل‌گهر صدرنشین، اینبار موفق شدند، تیم فولاد خوزستان را نیز با شکست بدرقه کنند.

در طی این دیدار جذاب و نفس‌گیر نساجی موفق شد دو بر یک فولاد را شکست داده تا با این برد شیرین خط و نشانی دیگری برای سایر رقبای لیگ برتر، برتری خود را به رخ بکشد.

نساجی با این برد دلچسب، تنها خط تیره لیگ که به تیم فولاد خوزستان تعلق داشت را پاک کرد و با شکستی که فولادی‌ها در قائمشهر با آن روبه رو شدند، جدول لیگ برتر دیگر خط تیره‌ای ندارد.  گل اول نساجی مازندران دقیقه 40 توسط حامد شیری در دروازه فولاد خوزستان جای گرفت.

یک ارسال به روی دروازه فولاد، با دفع ناقص عارف آقاسی همراه شد و در ادامه توپ مقابل کریم اسلامی قرار گرفت. آقاسی که قصد داشت توپ را از جلوی پای بازیکن نساجی دور کند موجب سرنگونی اسلامی شد و داور به نشانه خطای پنالتی سوت زد.

پس از وقفه‌ای کوتاه به دلیل مصدومیت اسلامی، حامد شیری پشت این توپ ایستاد و در حالیکه کریستوفر کنت مسیر آن را نیز درست تشخیص داده بود، این توپ وارد دروازه شد و داور گل را به نفع تیم نساجی مازندران گرفت. اما بلافاصله و در دقیقه 42 علی قربانی مهاجم مازندرانی فولاد خیلی زود بازی را به تساوی کشاند.

حرکت خوب احسان پهلوان از سمت چپ و ارسال دقیق او به روی دروازه، با ضربه سر علی قربانی همراه شد و توپ پس از برخورد به علیرضا حقیقی، وارد دروازه شد تا فولاد خیلی زود به گل تساوی دست پیدا کند. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 71 کریم اسلامی موفق شد گل برتری نساجی را وارد دروازه فولاد کند و فولاد را با شکست مواجه کند.

نساجی مازندران توانست گلی کاملا مشابه با گل فولاد را به ثمر برساند. ارسال دقیق علی شجاعی از سمت چپ به روی دروازه، با ضربه سر کریم اسلامی همراه شد و توپ به تور دروازه فولاد چسبید تا میزبان گل دوم را نیز وارد دروازه تیم نکونام کند تا نساجی یک برد ارزشمند دیگر هم کسب کند.

حواشی دیدار تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان

مهمترین حواشی این دیدار حضور هواداران همیشه همراه نساجی بود. هواداران نساجی از طریق پشت بام‌های مجاور استادیوم شهید وطنی به تماشای دیدار تیم محبوبشان پرداختند.همچنین، در ابتدای بازی، حمید مطهری و جواد نکونام سرمربیان 2 تیم برخورد گرمی با هم داشتند و همچنین علیرضا حقیقی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به همراه جواد نکونام، ملی پوشان سابق، خوش و بش گرمی کنار زمین با یکدیگر  انجام دادند.