بهره‌برداری از ۳۸ پروژه راه روستایی در هفته دولت

سرپرست اداره نظارت برساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در هفته دولت بیش از ۵۲ کیلومتر از راه‌های روستایی این استان را روکش و آسفالت نمود که در این ایام افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت . مهندس نصر ضمن بیان این مطلب […]

سرپرست اداره نظارت برساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در هفته دولت بیش از ۵۲ کیلومتر از راه‌های روستایی این استان را روکش و آسفالت نمود که در این ایام افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت .

مهندس نصر ضمن بیان این مطلب افزود: مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و به طبع تنوع فرآورده‌های کشاورزی ، مسئله راه‌های مناسب روستایی به‌منظور حمل‌ونقل هرچه سریع‌تر ، آسان‌تر و درعین‌حال ارزان‌ترین فرآورده‌ها به بازار مصرف یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ذهنی مسئولین استان می‌باشد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه بیش از ۷۸۰۰ کیلومتر از راه‌های تحت پوشش این اداره کل در مازندران را محورهای روستایی در برمی‌گیرد لذا می‌طلبد تا نگاه ویژه و خاصی به این محورها شود.

سرپرست اداره نظارت برساخت راه‌های فرعی و روستایی راه و شهرسازی مازندران خاطرنشان ساخت: با توجه به این مهم و حمایت و همدلی مسئولین امر و همکاری خوب و گسترده روستاییان این اداره کل توانست بیش از ۵۲  کیلومتر از محورهای روستایی این استان را بااعتباری معادل ۱۲۹ میلیارد ریال روکش و یا آسفالت نماید که با توجه به محدودیت‌های اعتباری و مالی این اقدام چشمگیر می‌باشد. 

نصر آسفالت راه روستایی وانا – امیری ، آسفالت شهنه کلا – مزرس در شهرستان آمل ، آسفالت راه گرجی‌آباد و تراجی کلا ، باغدشت – فولادکلا و اسبوکلا در شهرستان بابل ، راه روستایی گواه ، محمد آباد ،متکازین – سه راهی پارچ – ولو در شهرستان بهشهر و آسفالت راه روستایی مقیم محله و خشکبور در شهرستان تنکابن و راه روستایی چالی در شهرستان عباس‌آباد ، منقارپی در شهرستان فریدون‌کنار ، راه روستایی جرکلباد و سفید چاه – وزوار در شهرستان  گلوگاه ، راه روستایی امام زاده محمود قلعه سر و گرگنج – رمدانخیل در شهرستان نکا و آسفالت حمزه ده سفلی در شهرستان نوشهر  را ازجمله پروژه‌های شاخص در این حوزه برشمرد که انشااله در هفته دولت امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت .